CAO punkty wejścia minimalna 2016: 280 Pierwsza runda

Opis programu:

Ten program studiów (poziom 8) zajmuje obszar dramatu i edukacji teatralnej w tej chwili nie pokrywane przez co trzeciego poziomu w Irlandii. Teatr Stosowanej uważany jest za badanie dramatu i teatru w wielu praktycznych zastosowaniach i nietradycyjnych ustawienia, w tym, ale nie określa estradowej lub badania tekstów literackich. Sygnały teatralne Współczesne, że program będzie zajmować głównie z obecnymi i wschodzących sposobów produkcji teatralnej i odbioru.

Ten program będzie starał się wyrazić współczesne, różnorodne i ciągle zmieniające się role teatru i jego praktyków w społeczeństwie. W jego sercu będzie koncepcja zespołu, który luźno zdefiniowane, wartości i podkreśla znaczenie praktyki kolektywu. Idea pracy w sposób pro-społecznej w teatrze będzie również kluczowy dla tego programu. Podkreśla zaangażowanie w konkretnych miejscach i publiczności, a pomysł, że teatr ma funkcję społeczną rdzenia i występuje nie tylko jako rozrywkę.

Program ten będzie oferowany w ścisłej współpracy z Lime Tree Theatre, który znajduje się na terenie kampusu uczelni. Dzięki naszej współpracy z Lipą, studentów na temat programu będą narażone na najlepszych, praktyk krajowych i międzynarodowych za pośrednictwem firm lokalnych odwiedzających, festiwale, itp, oraz z wejścia zakresie zwiedzanie wykładowców i praktyków.

Wejście Wymagania:

Wejście do programu jest na ogół za pomocą aplikacji za pośrednictwem systemu CAO (MI001) Wszyscy kandydaci są wymagane do wypełnienia w momencie włączenia do badania minimalnych wymogów wjazdowych Uniwersytetu Limerick. Są to: Klasa C3 przynajmniej w dwóch przedmiotów na poziomie wyższym, a klasa D3 w czterech zwykłych lub przedmiotów na poziomie wyższym, w tym matematyki>; Irlandzki lub inny język; i angielski w Leaving Certificate (lub zatwierdzony równoważny *).

  • W odniesieniu do badań irlandzkich są akceptowane jako zatwierdzonych ekwiwalentów w wypełnianiu minimalne wymagania dla programu BA następujące: National University of Ireland maturalnego świadectwa, Uniwersytet Dublin (TCD) rejestracji egzaminacyjne, Irlandia Północna Szkoły egzamin GCSE i GCE Rady (poziom zaawansowany ) Kandydaci mogą spełniać minimalne i dodatkowe wymagania wstępne z więcej niż jednym posiedzeniu Leaving Certificate.

Alternatywne Matematyka jest dopuszczalne w wypełnianiu minimalne wymagania wjazdu tylko BA. To nie jest zaliczalne szczegółowe wymogi podlegające lub punkty cele.

Starsze wnioskodawcy muszą również przedłożyć dojrzałych kandydatów Informacje dodatkowe formularza bezpośrednio do kolegium.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Mary Immaculate College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty