Bachelor Ekonomia: Finanse i Kredyt

Saratov Socio-Economic Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor Ekonomia: Finanse i Kredyt

Saratov Socio-Economic Institute

Czego się nauczę?

Profil „Finanse i Kredyt” daje szerokie ogólne szkolenie finansowych i kredytowych i na tej podstawie, studenci mogą wybrać swój przyszły zawód - bankiera lub finansista. Podobnie jak w przypadku innych profili w kierunku „Ekonomia”, szkolenie rozpoczyna się badaniem zagadnień ogólnych (ludzkie, ekonomiczne, matematyczne). Na kursach 2 ND i 3 rd rozpoczyna naukę specjalistycznego dyscypliny finansowej i kredytowej ( „pieniądze, kredyt, banków”, „Finanse”, „inwestycje”, „Podatki i opodatkowania”, „Organizacja banku komercyjnym”, „Zarządzanie finansami” i wsp.). Na rok 4 th studenci są oferowane szeroką gamę zajęć fakultatywnych mających na celu poprawę szkolenia.

Podczas szkolenia studenci otrzymują szerokie pole do realizacji zdolności twórczych i naukowych. Kiedy wydziały produkcyjne pracują laboratoria naukowe, kluby, uczestniczyć w działaniach, które pozwala studentom nie tylko do prowadzenia prac badawczych, ale również bezpośrednio zapoznać się z bankierów i finansistów Saratowie, gier biznesowych, przeprowadzenie badań stosowanych na rynku bankowym, a także w praktyce opanować technikę bankowości biznes.

Kogo mogę pracować?

Ekonomiści profilu finansowym i kredytowym, mając możliwość wyboru ich specjalizacji, może pracować w sektorze usług finansowych przedsiębiorstw wszystkich form własności, na wszystkich szczeblach systemu finansowego i bankowego rządu kraju, państwowych i komunalnych.

Dział finansowy i kredytowych oraz Departament emitentów utrzymania przyjaznych i biznesowe relacje z większości banków Saratov i usług finansowych największych przedsiębiorstw z Saratowa i Saratowie regionie. Proces kształcenia studentów zapewnia zawartych umów o współpracy z nimi, co daje studentom pełną praktykę i możliwość rozwiązania kwestii jego przyszłego zatrudnienia nawet w okresie badania w instytucie.

Ponadto absolwenci każdego z trzech działów mają możliwość studiowania magistra, a potem na studiach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Rosyjski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Rosja - Saratov, Saratov Oblast
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Rosja - Saratov, Saratov Oblast
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą