Bachelor Electrical Engineering

Informacje ogólne

Opis programu

Jako inżynier elektrotechniki w TJ Smull College of Engineering zyskasz solidne podstawy w tej dziedzinie. Weźmiesz udział w kursach z zakresu elektroniki, systemów sterowania, mikroprocesorów i energii elektrycznej. Jeśli interesuje Cię konkretny obszar - na przykład komunikacja, systemy zasilania lub zaawansowana elektronika - możesz wybierać spośród różnych kursów fakultatywnych wyższego poziomu w tych obszarach.

Nasz program akademicki jest rygorystyczny. Spodziewaj się ciężkiej pracy i wyzwania. Oferujemy jednak środowisko wsparcia i współpracy. Twoi profesorowie i koledzy z college'u staną się twoimi przyjaciółmi i rodziną. Będziesz miał okazję połączyć się z absolwentami ONU którzy pomogą ci odnieść sukces i otworzą przed tobą drzwi.

Po ukończeniu studiów będziesz gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość, niezależnie od tego, czy będzie to projektowanie smartfona nowej generacji, zarządzanie projektami dla dużej korporacji energetycznej, budowanie systemów zrobotyzowanych, czy nawet zakładanie własnej firmy!

107035_10.jpg

Potężne myszy A-Mazes

Mysz, labirynt, wyścig do centrum. Podczas konkursu Micromouse - sponsorowanego przez Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) - studenci projektują, konstruują i programują autonomiczną mysz robotyczną, aby konkurować z innymi myszami w znalezieniu centrum labiryntu w jak najmniejszym czasie. Odbywa się raz w roku, rywalizuje z drużyną ONU przeciwko drużynom z innych szkół technicznych w całym regionie. Jeśli zastanawiasz się, niedźwiedzie polarne zwykle zdobywają jedną z najważniejszych nagród.

Najlepsze środowisko uczenia się

Cieszymy się, że tej jesieni możemy otworzyć całkowicie nowy budynek Jamesa Lehra Kennedy'ego. Obiekt o powierzchni 105 000 stóp kwadratowych jest w stanie pomieścić 600 studentów i obejmuje ponad 10 000 stóp kwadratowych dużego projektu i przestrzeni projektowej dla projektów typu capstone, konkurencyjnych projektów projektowych i innych bezpośrednich działań branżowych. Ponadto zapewnia elastyczną przestrzeń, którą można dostosować do różnych projektów, i oferuje powierzchnię ponad 2000 stóp kwadratowych dla laboratoriów badawczych, które mogą istnieć samodzielnie lub mogą być łączone w większe przestrzenie dla większych projektów.

Zdobądź przewagę na początku

Możemy pochwalić się 100-procentowym współczynnikiem praktyk dla studentów w ramach możliwości zatrudnienia w spółdzielni, które rozpoczynają się w drugim semestrze pierwszego roku i trwają jeden rok. Nasi studenci inżynierii komputerowej współpracują ze znanymi firmami, takimi jak RoviSys, Battelle, IBM, Timken, Rockwell Automation, Baza sił powietrznych Wright-Patterson i Cooper Tire

107036_9.jpg

Wyniki nauki

Cele edukacyjne programu: Oczekuje się, że absolwenci elektrotechniki uzyskają następujące atrybuty:

 • Sukces w wybranej karierze.
 • Zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy.
 • Skuteczność w komunikacji z tymi zarówno wewnątrz elektrotechniki, jak i poza nią.
 • Predyspozycja do wykonywania profesjonalnych, etycznych i moralnych obowiązków inżynierów elektryków.
 • Gotowość do przyjęcia trudnych zadań i obowiązków.

Wyniki studenta: do czasu ukończenia studiów studenci elektrotechniki będą mieli:

 • Umiejętność identyfikowania, formułowania i rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich poprzez stosowanie zasad inżynierii, nauki i matematyki
 • Umiejętność zastosowania projektowania inżynierskiego w celu uzyskania rozwiązań spełniających określone potrzeby z uwzględnieniem zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i opieki społecznej, a także czynników globalnych, kulturowych, społecznych, środowiskowych i ekonomicznych
 • Umiejętność skutecznego komunikowania się z szerokim gronem odbiorców
 • Umiejętność rozpoznawania etycznych i zawodowych obowiązków w sytuacjach inżynierskich oraz dokonywania świadomych osądów, które muszą uwzględniać wpływ rozwiązań inżynieryjnych w kontekście globalnym, ekonomicznym, środowiskowym i społecznym
 • Zdolność do skutecznego działania w zespole, którego członkowie wspólnie zapewniają przywództwo, tworzą środowisko współpracy i integrację, ustalają cele, planują zadania i osiągają cele
 • Umiejętność opracowywania i przeprowadzania odpowiednich eksperymentów, analizowania i interpretowania danych oraz korzystania z osądu inżynieryjnego w celu wyciągania wniosków
 • Zdolność do zdobycia i zastosowania nowej wiedzy w razie potrzeby, przy użyciu odpowiednich strategii uczenia się.

Akredytacja: Stopień Bachelor of Science in Electrical Engineering (BSEE) jest akredytowany przez Inżynierską Komisję Akredytacyjną ABET.

107024_106846_12.jpg

Organizacje studenckie

W College of Engineering mamy wiele aktywnych i nagradzanych organizacji studenckich. Uczestnicząc w co najmniej jednej z tych grup, będziesz mieć możliwość nawiązania kontaktów, bycia liderem, nawiązywania przyjaźni przez całe życie, zdobywania wiedzy na temat wybranego zawodu, wolontariatu, podróży na konferencje regionalne i krajowe itp.

Wspólna Rada Inżynierii (JEC)

Ta grupa reprezentuje ciało studenckie College of Engineering. Członkowie ściśle współpracują z dziekanem College of Engineering, wydziałem i naszymi organizacjami studenckimi. Jego celem jest kultywowanie lepszej współpracy i komunikacji między wszystkimi grupami.

Instytut Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej (IEEE)

Ta międzynarodowa, niedochodowa organizacja zawodowa zajmuje się rozwojem technologii i edukacji związanej z elektrycznością. IEEE co roku organizuje konkurs Micromouse.

Polar Robotics Club

Ta grupa studentów projektuje i buduje wielu zrobotyzowanych piłkarzy (rozgrywających, ośrodków, liniowców, biegaczy, szerokich odbiorników i kickera), aby rywalizować w corocznym meczu piłki nożnej robotyki z studentami inżynierii z University of Notre Dame.

Innovators of Ohio Northern (ION)

Ta nowa grupa skierowana jest do innowacyjnych studentów zainteresowanych przestrzenią fizyczną i projektowaniem. Grupa koncentruje się na poprawie fizycznych warunków, w których uczniowie uczą się na terenie kampusu.

Stowarzyszenie Inżynierów Kobiet (SWE)

Ta profesjonalna organizacja jest otwarta dla inżynierów płci męskiej i żeńskiej, którzy poświęcają się informowaniu o potrzebie większej liczby kobiet inżynierów i zachęcaniu młodych kobiet do rozważenia specjalizacji inżynierskiej. Rozdział ONU zapewnia wsparcie studentkom i organizuje zajęcia towarzyskie.

Tau Beta Pi

To krajowe honorowe stowarzyszenie inżynieryjne jest dla juniorów, którzy są w górnej 12,5 procentach swojej klasy i seniorów, którzy są w wyższych niż 20 procentach swojej klasy.

Phi Sigma Rho

Ta grupa jest społecznym bractwem kobiet w inżynierii lub technologii inżynieryjnej. Siostry rozwijają najwyższy standard uczciwości osobistej, dążą do doskonałości akademickiej i nawiązują przyjaźnie na całe życie.

Theta Tau

Theta Tau to najstarsza, największa i najważniejsza wspólnota koedukacyjna dla inżynierów. Rozdział ONU pomaga członkom rozwijać i utrzymywać wysoki poziom profesjonalizmu, jednocześnie nawiązując trwałe przyjaźnie. Zachęcamy wszystkie kierunki inżynierskie do przyłączenia się.

Program

Będziesz potrzebował 128 godzin kredytowych, aby zdobyć tytuł Bachelor of Science in Electrical Engineering (BSEE). Zachęcamy do skorzystania z godzin przeznaczonych do wyboru, aby wybrać mniejszego wyboru lub koncentrację w zaawansowanej energii lub robotyzacji, która będzie zgodna z twoimi zainteresowaniami i pasjami.

107031_2.jpg

Pomyśl o sukcesie

Courtney Hetrick BSEE '13

„Można by pomyśleć, że wszystko to sprawia, że wyglądam jak super-nerd, zawsze zajęty studiami”, mówi. „Ale wciąż znalazłem czas, aby jeździć na rolkach zielonego potwora, grać w siatkówkę domową i zbierać pizzę z przyjaciółmi.” Dzisiaj Courtney jest inżynierem projektowania sprzętu w firmie Rockwell Automation, pracującym nad zespołami obwodów drukowanych do przemysłowych systemów napędowych. „Uwielbiam to, że faktycznie używam matematyki i obliczeń. Uwielbiam mieć możliwość dokonywania własnych kreatywnych wyborów projektowych. Uwielbiam układ wizualny i proces routingu, gdy widzę, jak sprzęt ożywa. Uwielbiam być w laboratorium i testować moje projekty ”- mówi. „Elektrotechnika oferuje niezliczone możliwości i istnieje ogromna potrzeba kreatywnych, inteligentnych młodych ludzi, którzy chcą projektować przyszłość”.

Courtney Hetrick, absolwentka inżynierii elektrycznej w 2013 roku, wykorzystała w pełni swoje doświadczenie ONU . Pracowała z profesorami nad dwoma różnymi projektami badawczymi - nawet prezentując dokument z badań biomedycznych w Vancouver w Kanadzie podczas krajowej konferencji ASEE. Studiowała w Battelle i GE Healthcare - pracowała nad dwoma fajnymi projektami związanymi z długopisami insulinowymi z cukrzycą i dużymi magnesami rentgenowskimi. Aktywnie uczestniczyła w IEEE i Tau Beta Pi, towarzystwie honorowym inżynierii. A jej znakomite wyniki w nauce przyniosły jej honor salutatorki klasy 2013.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Czytaj więcej

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Pokaż mniej