Przeczytaj oficjalny opis

BTS, a drugi i trzeci rok licencjackie w Przestrzeni Projektowej są wykonywane równolegle i umożliwić uzyskanie podwójnego stopień, dyplom państwowy BTS przyznawany przez Ministerstwo Edukacji oraz Bachelor in International Interior Design.

Projektant przestrzeń jest twórcze i śmiałe. Wyreżyserował, remontuje, przywraca życie na miejscu, oferuje nowe rozwiązania, mądra, estetyczne. Łącząc czułość i techniki, proponuje, z dokładną specyfikacją, rozwiązania dostosowane do stylu życia grupy osób lub działania firmy w ramach ograniczeń, fizyczne i środowiskowe czyste fiskalna w każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy działa prostego menedżera projektu, projektant wnętrz lub projektanta, projektant przestrzeni interweniuje w różnych dziedzinach: Stand, mieszkania, aranżacja wnętrza, krajobraz, krajobrazy, muzeum ...

Cel szkolenia:

Praktyka jako środowisko projektanta, projektant pracy, stojaki, lokal użytkowy prezentujący wizerunku firmy. Interwencji w różnych obszarach biznesowych: przestrzeń architektoniczną (mieszkalnych, przemysłowych, handlowych, kulturalnych), miejskiego krajobrazu, dziedzictwa architektonicznego, scenografii, muzealnictwa, ulotne przestrzenie (pokazy, wystawy, dekoracje ...).

wymóg wpisu:

Mając już dokonał aktualizacji Sztuki Stosowanej (Manaa) lub rok szkolenia w sztuce użytkowej.

Warunek: Kreatywność, multidyscyplinarny czułość technologicznych, komunikatywność, znajomość środowiska IT i oprogramowania (Illustrator, Photoshop, InDesign, AutoCAD), sztuki i kultury współczesnej.

Transakcji: Niezależny, pracownik lub konsultant dla firmy, biura, projektant przestrzeni wpływa na estetyczny wygląd pomieszczeń i wielkości życia codziennego. W strukturze zawodowej, będzie ona wykonywać swoją wiedzę jako współpracownik biura projektowego, projektant wnętrz, dekorator, asystent doradcy aranżacji przestrzeni, projektant środowiska.

Dalsze badania: Obok trakcie uaktualniania i klasy BTS, Autograf oferuje sprawdzone przez równoważności licencjat w zakresie projektowania przestrzeni, które mogą być skierowane w kierunku Magister Architekt wnętrz Designer RNCP jako poziom II (OG 25.07.2015).

Możliwe jest również, aby kontynuować naukę w szkołach publicznych sztuki użytkowej, które prowadzą do wyższej dyplom sztuką użytkową (LSS) lub połączonych przez równoważną kursach uniwersyteckich.

Relacja byłego studenta w BTS i Bachelor in Design Space:

rudzik

"Po matury zawodowego w komunikacji wizualnej, wszedłem Autograf aby architekturę głównie dlatego, że uwielbiam rysować plany i perspektywy i uczynić modeli.

Pozytywy tego szkolenia zostały myślę jakość nauczycieli oraz fakt, że nie jest zbyt wiele w klasie, co pozwoliło dobra atmosfera między uczniami i nauczycielami, aby być bardziej dostępne studentów. Byłem też zadowolony robić staż na koniec roku. Jest to ważny etap szkolenia, pomaga zrozumieć funkcjonowanie firmy, zobaczyć miejsca, wszystkich branż, którzy pracują i uczestniczyć w rzeczywistych projektach i pozwala wdrożyć czego uczy się w szkole.

Potem odwrócił się do góry, ponieważ zawsze byłem przyciągany przez rośliny, ale także przez Magali Fuchs, BTS trener referent projektowania przestrzeni autograf, który dał nam środki na realizację projektów krajobrazu. Obecnie przygotowuje dyplom z Zarządzania Środowiskiem krajobrazu miejskiego Roślin. Ramy jest nadzwyczajna, istnieją ważne kolekcje roślin, wiele wizyt i kursy polowe. "

Warsztaty Projektowanie przestrzeni Autograf

Warsztaty z jednego tygodnia do 2. i 3. Bachelor in Design Space, na temat festiwalu na temat Szekspira.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 4 więcej kursów w Autograf »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa