Krótkie wprowadzenie

Program studiów licencjackich w Fashion Design to 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin nauczany w języku angielskim o stopniu AP i z doładowaniem BA.

Program Fashion Design zakwalifikuje Cię do obsługi procesów i wyboru materiałów z pewnością. Nauczysz się pracować z badaniami trendów i analizami, aby tworzyć innowacyjne projekty dla branży mody. Oczywiście program będzie również wyposażał Cię w tożsamość firmy, dla której pracujesz, pomagając ci pozostać wiernym swojej wizji. Nabędziesz kompetencje w twórczym i wizualnym działaniu dzięki generowaniu pomysłów i przygotowaniu graficznych materiałów prezentacyjnych. Wszystko na wysokim poziomie.

Będziesz także nabywał kompetencje w pracy nad konkretnym celem i biorąc odpowiedzialność za wpływanie na projekt przyszłości. Rozwiniesz własną tożsamość projektową. Otrzymasz umiejętności niezbędne do radzenia sobie z nowymi wyzwaniami, dzięki czemu poczujesz się jak w domu na globalnej scenie mody.

Program odbywa się w Campus Herning.

Treść i struktura

Podczas studiów pracujesz nad rozwojem swojego osobistego wizerunku i sposobu ekspresji. Dlatego program koncentruje się głównie na generowaniu i projektowaniu pomysłów.

W programie AP degree będziesz pracować w ustawieniach istniejących marek, a program doładowania nauczy Cię być oryginalnym i przełomowym.

Pracujesz z męską odzieżą, strojami damskimi, dzianinami, grafikami itp. Masz głęboką znajomość trendów, socjologii, generowania pomysłów i teorii nauki, co pozwala ci pracować z procesem projektowania w sposób eksperymentalny i twórczy. W ten sposób będziesz w stanie stworzyć i zaprezentować swoją unikalną markę lub sposób ekspresji.

Wspólne projekty programu kursu zwiększają twoje kompetencje w zakresie współpracy interdyscyplinarnej, a obowiązkowy okres stażu daje ci szansę na rozszerzenie swojej sieci i CV.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy uczniowie tworzyli jasny i realistyczny obraz branży modowej i stworzyli silną sieć podczas edukacji. Ważną częścią programu jest zrozumienie procesu projektowania od pierwszych szkiców aż po produkcję i możliwość współpracy z innymi profesjami, aby zrealizować pomysł.

Program jest zorganizowany w taki sposób, aby najpierw wykonać wspólne podstawowe projekty dla wszystkich studentów studiów licencjackich, a następnie skupić się na wybranej specjalności. Zakres wspólnych projektów podstawowych daje pełny wgląd w inne obszary branży projektowej i pomaga rozwinąć umiejętność współpracy.

Celem zarówno przedmiotów do wyboru i ogólnych przedmiotów specjalności jest wzmocnienie kwalifikacji w zakresie projektowania mody. Celem jest pomoc w rozwijaniu osobistego wizerunku projektu. Poprzez kursy do wyboru oferujemy obowiązkowe wyjazdy studyjne i szansę na poprawę umiejętności w wybranym przez Ciebie temacie.

Okres stażu na trzecim i szóstym semestrze jest obowiązkową częścią programu, w którym masz szansę sprawdzić swoje umiejętności w rzeczywistej praktyce.

Każdy semestr kończy się egzaminem ustnym lub pisemnym i kończysz studia licencjackie

Możliwości zawodowe

Z dyplomem licencjata w projektowaniu mody, masz szansę pracować jako projektant mody. Ponieważ edukacja koncentruje się na procesie generowania pomysłów, masz umiejętności do wykonywania różnych zadań, na przykład jako nauczyciel lub grafik. Wielu naszych byłych studentów decyduje się nawet na samozatrudnienie.

Projektant zapewnia ustawienia obrazu kolekcji. Projektant przeprowadza wiele badań, aby znaleźć odpowiednie źródła inspiracji pasujące do tej koncepcji. Ponadto projektant wykonuje wiele szkiców, aby opisać przepływ kolekcji.

Wiedza teoretyczna zdobyta podczas studiów będzie dodatkowym atutem w zarządzaniu projektem w dziale projektowania.

Warunki przyjęć

VIA University College przyjmuje wnioski od studentów zagranicznych posiadających:

  • Ogólne wykształcenie średnie II stopnia
  • Międzynarodowa lub Europejska matura
  • Dyplom ukończenia szkoły średniej w USA / Kanadzie co najmniej jeden rok na uniwersytecie / uczelni
  • Co najmniej dwa lata odpowiednich studiów z uniwersytetów w Afryce, Indiach, Pakistanie i krajach o podobnym systemie edukacji
  • Studenci, którzy ukończyli pierwszy rok studiów licencjackich mogą również składać wnioski, ale będą potrzebować indywidualnej oceny w zależności od kraju pochodzenia.

Wszyscy studenci muszą uzyskać matematykę / ekonomię odpowiadającą duńskiemu poziomowi C i angielskim odpowiadającemu duńskiemu poziomowi B.

Ponadto będziesz musiał wykonać zadanie wstępne. Zadanie wstępu dla studentów zagranicznych można pobrać z naszej strony internetowej od 1 lutego.

Termin i dalsze szczegóły można znaleźć w zadaniu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w VIA University College »

Ostatnia aktualizacja February 4, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
52,500 EUR
Czesne obowiązuje obywateli spoza UE
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
1 February - 15 March
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
1 February - 15 March

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
1 February - 15 March
Data końcowa