Bachelor in Fashion Design

VIA University College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Fashion Design

VIA University College

Bachelor in Fashion Design

Program licencjat w Fashion Design jest 3½-letni program w pełnym wymiarze godzin w języku angielskim skonstruowany jako stopień AP i BA doładowania.

Program Fashion Design będą kwalifikować się do obsługi procesów de¬sign i wybrać swoje materiały z ufnością. Nauczysz się pracować z badań i analiz tendencji do tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla branży mody. Oczywiście, pro-gramu będzie również wyposażenie do pamiętać tożsamości firmy, w której pracujesz, pomaga pozostać wiernym swojej wizji. Będzie nabyć kompetencje w pracy kreatywnie i wizualnie z pomysłu i przygotowuje materiały graficzne prezentacji. Wszystkie na wysokim poziomie.

Możesz również nabyć kompetencje w pracy nad konkretnym celu i w przejmowaniu odpowiedzialności za in¬fluencing projekt przyszłości. Będzie rozwijać własne de¬sign tożsamość. A otrzymasz umiejętności niezbędne do obsługi nowych wyzwań, tak, że czujesz się jak w domu na scenie światowej mody.

Program odbywa się w Campus Herning.

Zawartość i struktura

Podczas studiów można pracować na rozwoju osobistego wizerunku i sposobu wyrażenia. W związku z tym, program ma swoje główne skupić się na wytwarzaniu i projektowaniu pomysł.

Na studia AP, będziesz pracować w ustawieniach istniejących marek, natomiast top-up program, trenuje, aby być oryginalne i nowe szlaki.

Można dostać się do pracy z konfekcji męskiej, odzież damska, dzianiny, grafiki itp Masz głęboką znajomość trendów, socjologii, generowania pomysłów i teorii nauki, który umożliwia pracę z procesu projektowania w eksperymentowaniu i twórczy sposób. Tak więc, będzie dobrze przygotowany do rozwoju i przedstawić swoją własną, niepowtarzalną markę lub tryb wypowiedzi.

Wspólne projekty programu oczywiście zwiększyć swoje kompetencje w zakresie interdyscyplinarnej współpracy, a obowiązkowe stażu zapewnia Państwu szansę poszerzyć swoją sieć i CV.

Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszyscy studenci tworzą wyraźny i realistyczny obraz branży mody i stworzyć silną sieć w trakcie nauki. Ważnym elementem programu jest zrozumienie procesu projektowania od pierwszych szkiców aż po produkcję i być w stanie współpracować z innymi zawodami, aby osiągnąć pewien pomysł.

Program jest tak zorganizowana, aby najpierw zrobić wspólnych projektów kluczowych dla wszystkich studentów licencjackich, a następnie umieścić ogromny nacisk na wybranej specjalności. Zakres wspólnych projektów kluczowych to daje pełny wgląd w innych dziedzinach branży projektowania i pomóc rozwijać swoją zdolność do współpracy.

Celem obu przedmiotów wybieralnych kursów i ogólnych przedmiotów specjalności jest wzmocnienie swoje kwalifikacje w zakresie projektowania mody. Celem jest, aby pomóc rozwijać swój projekt osobisty wizerunek. Poprzez zajęcia fakultatywne oferujemy obowiązkowych wyjazdów studyjnych i szansę na poprawę swoich umiejętności w wybranym temacie.

Okres umieszczanie na 3 i 6 semestr jest obowiązkowym elementem programu, gdzie masz szansę, aby przetestować swoje umiejętności w praktyce.

Każdy semestr kończy się wraz egzaminu ustnego lub pisemnego i zakończyć swój stopień licencjata z cesją

Kariera

Z dyplomem BA w Projektowania Ubioru, masz szansę na pracę jako projektant mody. W centrach edukacyjnych w procesie generowania pomysłów masz umiejętności do zajmowania różnych zadań, na przykład jako nauczyciel lub grafik. Wielu z naszych byłych uczniów nawet zdecydować się na bycie własny rachunek.

Projektant zapewnia ustawienia obrazu w kolekcji. Projektant ma wiele badań, aby znaleźć tylko prawo źródła inspiracji, które pasują do koncepcji. Także projektant sprawia, że ​​wielu szkiców nakreślić przepływ kolekcji.

Wiedza teoretyczna które nabył podczas studiów będzie dodatkowym atutem, jeśli chodzi o zarządzanie projektem w dziale konstrukcyjnym.

Warunki przyjęcia

VIA University College przyjmuje wnioski od studentów międzynarodowych o wymiarze:

  • Ogólne wykształcenie ponadgimnazjalne
  • Matury międzynarodowej lub europejskiej
  • Liceum w USA / Kanada + co najmniej rok na uniwersytecie / college
  • Co najmniej dwa lata odpowiednich analiz z uniwersytetów w Afryce, Indiach, Pakistanie i krajach o podobnym systemie oświaty
  • Studenci, którzy ukończyli pierwszy rok licencjat może również zastosować, ale trzeba indywidualne AS-sessment, w zależności od kraju pochodzenia.

Wszyscy studenci są zobowiązani do uzyskali matematyki / Ekonomia odpowiadające duńskiego poziomu C - i angielski odpowiadające poziomu B. duńskiego Ponadto, trzeba będzie wykonać zadanie wstępu. Przypisanie wstęp dla studentów można pobrać z naszej strony internetowej od 1 lutego.

Termin i szczegóły można znaleźć w zadania.

Czas trwania i cena

  • Data rozpoczęcia: wrzesień 2016
  • Czas trwania: 3,5 roku
  • Cena: 52.500 EUR (zastosowanie w całości do obywateli spoza UE)
  • Campus / Miejsce: Herning
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
52,500 EUR
Czesne ma zastosowanie do obywateli państw spoza UE
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
1 February - 15 March
Locations
Dania - Herning
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
1 February - 15 March
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Dania - Herning
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
1 February - 15 March
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą