Wycieczka Dział projektowania mody Dowiesz się, jak zastosować swoją wiedzę i rzemiosło w celu prognozowania trendów mody i pokonywania granic.

Projektanci mody pracują z punktu widzenia kreatywnej i krytycznej wizji współczesnych wydarzeń w modzie i społeczeństwie. Jako student projektowania mody nauczysz się Definiowania i odkrywania trendów, a także do zaspokojenia potrzeb rynkowych konsumentów. Będziesz pracował w ramach programu opartego na projektach dotyczących aktualnych artykułów odzieżowych, kolekcjonerskich i ogólnych prezentacjach.

Projektanci mody pracują z punktu widzenia kreatywnej i krytycznej wizji współczesnych wydarzeń w modzie i społeczeństwie. Moda to także komunikacja wizualna: jak komunikować swoje projekty poprzez różne media?

Będziesz zbadać takie pojęcia, jak kształt, kolor i materiał. Będziesz pracował nad aktualnymi artykułami odzieżowymi, kolekcjonerskimi i ogólnymi prezentacjami. Z perspektywy ludzkiego ciała, rzeczywistych ludzi, odkryjesz, jak moda i odzież właściwie działają. Dowiesz się, jak zaprojektować interdyscyplinarne i multimedialne kolekcje. Poprzez opanowanie technik i umiejętności w zakresie projektowania 2D i 3D oraz poprzez studiowanie obrazów, opracujesz własny, charakterystyczny styl wizualny w dziedzinie noszenia damskich, męskich lub tkanin / tekstyliów.

Dowiesz się, jak zastosować swoją wiedzę i rzemiosło w celu prognozowania trendów mody i do pokonania granic. Nauczysz się pracować w różnych dyscyplinach i jak radzić sobie z terminami. Oprócz projektowania mody będziesz studiował ilustracje, fotografię i multimedia cyfrowe, często za pośrednictwem formatu nauczania zorientowanego na projekt.

Będziesz także brać udział w zajęciach rysunkowych, rysunkowych, fryzujących i stylizacji zdjęć. Będziesz oceniany na podstawie swojego talentu, zdolności do pracy niezależnie, oryginalności i rozwoju własnej wizji mody. Możesz także poszerzać swoje umiejętności poprzez moduł obieralny lub zdobyć międzynarodowe doświadczenie dzięki praktyce i / lub wymianie w jednym z naszych partnerskich instytutów w miastach takich jak Paryż, Londyn, Antwerpia, Sztokholm, Berlin czy Nowy Jork.

img

Kariera

  • Projektant mody
  • Projektant wzorców
  • Projektant koncepcji
  • Wizualizator marki
  • i więcej..

Tworzenie Pionierów

Nasz Sukcesy absolwentów Fashion Design obejmująJonathan Christopher Hofwegen (zwycięzca Designer for Tomorrow i Henri Winkelman Award 2013, obecnie pracuje dla Karla Lagerfelda); Maryam Kordbacheh (nominowany do Hyères Międzynarodowego Festiwalu Mody i fotografia); Daisy Kroon (projektant); AJ Mets (kierownik); Margreeth Olsthoorn (właściciel sklepu); Arie Versluis Ellie Uyttenbroek (Exactitudes); Stella Verdult (La Coste / Zara); Katinka Feijs (Chloé, Paryż); Saskia van Langevelde (Vogue, Elle); Valerie Romers (Supertrash); Serena Asselman (V & D); Yentl Oomen, Katrien Baaij Niels Brinkman (G-Star); Corina DiepenStolk (Sissy Boy); Leontine Hagoort, Henriette Visser (Bijenkorf); Sandra Cruden (Kyuchi i Diesel); Wendela van Dijk (właściciel sklepu); Peter Jeroense (ilustrator mody); Anja Koops (stylista / editor); Linda Korver (H & M Stockholm); i Marjolein Stormezand.

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Willem de Kooning Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty