Bachelor in Fashion Design

Fashion Institute of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Fashion Design

Fashion Institute of Technology

Bachelor in Fashion Design

Dla wielu ludzi na całym świecie, edukacja mody oznacza tylko jedno: FIT. Nasz program jeden Fashion Design oryginału stopnia zmieścić w programach, przygotowuje studentów do sukcesu na każdym poziomie, od haute couture do prêt-à-porter na rynek masowy, w ciągu 65 lat.

Program prowadzi ewoluuje wraz z samej mody, ale niektóre FIT tradycje są zawsze: Po pierwsze, nasze bliskie związki z branży pozwalają nam zanurzyć się w to, co się teraz dzieje w tym szybko zmieniającym się polu. A nasza własna marka edukacji mody pielęgnuje swoją kreatywność, zapewniając jednocześnie rygorystyczne uziemienia w praktycznych i technicznych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu zawodowego, narażając się na rzeczywistych potrzeb i praktyk świata mody.

Nauczysz się podstaw profesjonalnego draperiowanie, Patternmaking i technik szycia. Musisz opanować komputerowego wspomagania projektowania (CAD), i dowiedzieć się, jak zrobić projekt od koncepcji do gotowego ubrania. Ten szczególny Program poprowadzi Cię stać nie tylko projektant z własnej wizji twórczej, ale profesjonalnym przygotowany do podjęcia swoje miejsce w tej trudnej branży.

Pasemka

  • Znajduje się na nowojorskiej Siódmej Alei znany także jako Fashion Avenue-FIT jest częścią branży mody od 1944 roku.
  • Członkowie wydziału są doświadczeni specjaliści z dotychczasowych doświadczeń, otwierając drzwi dla przemysłu.
  • Najlepsi projektanci służą jako "krytyków" pomaga uczniom stworzyć strój do zaprezentowania na wystawie na terenie kampusu (AAS) lub rocznej uczeń drogi startowej pokazu, dopasowanie na wybiegu (BFA). Krytycy zawarte Carolina Herrera, Norma Kamali, Gemma Kahng Calvin Klein i Bob Mackie.
  • CFDA (Council of Fashion Designers of America), Cotton Incorporated i Lululemon Athletica są wśród wielu sponsorów konkursów studenckich, które zapewniają możliwości i doświadczenia.
  • Staż w wiodącego domu mody daje doświadczenie i cenne połączenia. Miejsca Internship obejmowały Donna Karan, Ralph Lauren, Calvin Klein i Tommy Hilfiger, wśród wielu innych.

W tym programie, będziesz:

  • połączyć z liderów branży na wykładach gościnnych i imprez branżowych i budować sieć wartościowych kontaktów.
  • znaleźć inspirację w muzeum w FIT, gdzie będziesz studiować jego światowej klasy kolekcję couture, projektant i odzieży historyczne bliska.
  • mają możliwość studiowania za granicą. Programy zawierają unikalny stopień Międzynarodowy Fashion Design.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - New York, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - New York, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą