Jako projektant grafiki łączysz fascynację i obserwacje z klientami, innymi projektantami i opinią publiczną.

Graphic Design kształci nowego pokolenia projektantów, którzy są zaangażowani, krytyczni, ciekawi i potrafią nawiązać kontakt z opinią publiczną i kliencką z pozycji artystycznej i niezależnej. Uświadamiamy twórcom, którzy - badając odpowiedzialność i siłę projektowania graficznego - potrafią odnieść się do problemów społecznych, kulturowych, politycznych, handlowych i technologicznych we współczesnym społeczeństwie.

graficy chcą się komunikować. Daj kształt informacji w słowach i obrazach oraz opowiedz historię konkretnej publiczności za pośrednictwem różnych mediów. Identyfikacja projektu i interakcja z użytkownikami. Jako projektant grafiki łączysz fascynację i obserwacje z klientami, innymi projektantami i opinią publiczną. Chcesz mieć obecność wszędzie tam, gdzie potrzebna jest komunikacja.

Zawodu projektowania graficznego ma długą tradycję. Podstawą tej dyscypliny jest projekt druku, takich jak książki, stylów house i plakaty. W ostatnich dziesięcioleciach, projekt graficzny został poszerzony o różnych form przekazu, takich jak strony internetowe, aplikacje, film i wideo, instalacji interaktywnych, wystaw i interwencje w przestrzeni publicznej. Zmiany te oznaczają, że projekt graficzny rzadko jest jednoznaczna. Jest w procesie transformacji i tworzy dużo miejsca na innowacje.

Czego oczekujemy od Ciebie jest indywidualna, zawsze kwestionująca, otwarta i przedsiębiorcza postawa wobec przedmiotu, wobec społeczeństwa, mediów, Akademii Willem de Kooning, a także dla siebie samego. Ciągłe autorefleksja podczas studiów jest warunkiem, aby dojść do wyraźnego widzenia na temat w jaki sposób można ustawić się jako grafik w świecie.

img

Kariera

  • Projektant grafiki w nieskończonej różnorodności praktyk

Tworzenie Pionierów

Nasz sukcesy absolwentów Grafiki obejmują: Rens Muis & Pieter Vos (75B); Daniel van der Velden i Vinca Kruk (Metahaven); Maarten Jurriaanse & Barry de Bruin (ping-pong Design); Nicole Martens; Rick Vermeulen (Hard Werken); Lonne Wennekendonk (Studio Lonne Wennekendonk); Merijn van Essen & Sander van Loon (Oona); Krawaty Alfrink Hugo de Pagter & Martijn Rietveld (pony Projekt Club); oraz Janneke Absil (laureat nagrody Drempel).

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Willem de Kooning Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty