Bachelor in International Business

Międzynarodowe stopni biznesowe są zaprojektowane, aby zapewnić dogłębną wiedzę w danej dyscyplinie biznesu w połączeniu z szerszej perspektywy globalnego biznesu. Zapewniają one również interdyscyplinarne perspektywy globalnej, w tym znajomości języka, świadomości kulturowej i studiów za granicą doświadczenia. Studenci wybierają jeden z siedmiu międzynarodowych kierunków biznesowych, w tym rachunkowości, ekonomii, przedsiębiorczości, finansów, zarządzania, marketingu lub systemów informacyjnych zarządzania.

Bardziej niż kiedykolwiek, postęp w technologii, zmniejszanie barier w handlu, a pojawienie rozwijających się gospodarek w Brazylii, Indiach i Chinach, m.in. wpływają transakcje biznesowe. Są też czynniki, które zwiększają wartość międzynarodowego stopnia biznesu.

Tematyka studiów

 • Globalne wyzwania biznesowe w zakresie rachunkowości, finansów, zasobów ludzkich, marketingu, public relations, produkcji i logistyki.
 • Społeczne, ekonomiczne, geograficzne, historyczne, prawne, regulacyjne i polityczne czynniki wpływające międzynarodowego biznesu, handlu i inwestycji.
 • Strategie wejścia na rynki zagraniczne w tym wywozu, licencjonowania, aliansów strategicznych i bezpośrednich inwestycji zagranicznych.
 • Zarządzanie różnic kulturowych i organizacji międzynarodowych negocjacji.
 • Etyczne podejmowania decyzji w kontekście globalnym.
 • Międzynarodowe rynki kapitałowe i finansowe oraz ryzyko międzynarodowe, polityczne i gospodarcze.
 • Jak kultura, charakterystyka infrastruktury, samorządu terytorialnego i konsumenckie wpływają marketingu międzynarodowego.
 • Analiza światowego przemysłu i konkurentów.

Kariera

UT zachęca studentów do uznania globalnych możliwości kariery w różnych dziedzinach i branżach. Międzynarodowe koncerny biznesowych często kariery w międzynarodowych firm i małych, niezależnych firm o międzynarodowej działalności lub agencje rządowe. Absolwenci mogą również zaangażować się w perspektywach bankowych kredytów dla przedsiębiorstw, jak i międzynarodowego prac inwestycyjnych.

Możliwości nauki empiryczne

Edukacyjne programy za granicą UT przygotowanie studentów do globalnego gotowy. Studenci mogą spełnić wymóg kształcenia za granicą, poprzez udział w:

 • Kursy UT podróży
 • Międzynarodowe staże
 • Semestr / Rok Programy za granicą
 • Wspólnotowy Serwis Nauka za Granicą-Based

Prestiżowe. Podłączony.

Sykes College of Business zwraca wraz utalentowanych wykładowców, zaawansowanej technologii i najnowocześniejszych programów nauczania, aby zapewnić studentom narzędzi do osiągnięcia sukcesu w zmieniającym się świecie. Wysoko wykwalifikowani studenci z różnych grup wiekowych i środowisk otrzymują zaawansowane szkolenie szereg dyscyplin z członków wydziału z impulsu na przedsiębiorców.

Na Sykes College of Business, jesteśmy dumni z cech, które wyróżniają nas wśród najlepszych programów biznesowych na świecie, takich jak:

Najwyższa akredytacji: AACSB International

Sykes College of Business jest elitarna szkoła prywatna akredytowana zarówno na poziomie studiów magisterskich i licencjackich przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.

Princeton Review

Szósty rok z rzędu, Uniwersytet Tampa John H. Sykes College of Business został nazwany przez Princeton Review jako wybitny szkoły biznesu - i jeden z 296 najlepszych szkół biznesu na świecie. Princeton Review oferuje szkołę w niedawno opublikowanym 2013 edycji najlepszych szkół biznesu.

Tampa Bay Business Journal

University of Tampa program MBA został wymieniony jako "program MBA" w Ulubiona drugiej dorocznej Tampa Bay Business Journal najlepsze w biz: Choice Awards czytelników. Miejsce za UT były programy MBA z University of Florida (nr 2), University of South Florida Executive MBA (No. 3), USF-St. Petersburg i św Leo University.

Innowacyjny program nauczania

Nasz program nauczania sprzyja wyjątkowo zaprojektowane z podstaw biznesu zrozumienia, że ​​innowacje i technologia jutra są niezbędne dla sukcesu firmy.

Wyjątkowa Wydział

Nasz szanowany wydziału osiągnęły reputację krajowych i międzynarodowych dla akademickiego i biznesowego sukcesu w swoich dziedzinach. Dziewięćdziesiąt siedem procent trzymać stopni doktora i 80 procent ma praktyczne doświadczenie biznesowe.

Empirycznej nauki

Sykes College of Business zachęca do nauki świecie rzeczywistym. Każdy program studiów podyplomowych biznesu oferuje empirycznej nauki poprzez projekty klientów, staże, studia przypadków, doradztwo, planowanie strategiczne oraz gromadzenie i analiza danych. Solidne międzynarodowe programy podróżnicze Kolegium pomóc uczniom włączyć widok globalny na studia.

High-Tech Usługi

Od zarządzania inwestycjami w naszym Huizenga Fundacji Trading Center Family celu praktyczne szkolenie w innych systemach korporacyjnych SAP i nasi studenci Graduate Business dostęp do najbardziej aktualnych technologii przez ich zajęć.

Licencjackie Rekrutacja międzynarodowe

Ze studentów uczestniczących w ponad 100 krajach, UT dumnie uważa studentów z całego świata na pierwszym roku studiów lub dopuszczenie transferu. Wymagany jest dowód znajomości języka angielskiego. (To jest uchylony dla studentów z Commonwealth Karaiby, Bermudy, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii.)

Uczniowie powinni stosować przez aplikacji online UT. W celu zbadania wniosku studenta, Uniwersytet musi otrzymać następujące:

 • Oficjalne zapisy wszystkich zajęć szkolnych i średnich klas tłumaczone w języku angielskim ("Dziennik" oznacza, że ​​należy poprosić swoją szkołę wysłać zapisy bezpośrednio do biura UT przyjęć. Jeśli jest to niemożliwe, należy wysłać kopie, które zostały certyfikowane przez szkoły jako "zgodność z oryginałem" oryginałów po ich skopiowaniu. Oficjalna w szkole powinien podpisać dokument jako "prawdziwą kopią oryginału.")
 • Esej napisany w języku angielskim
 • Rekomendacja napisana przez doradcę, nauczyciela lub dyrektora szkoły.

Kandydaci muszą złożyć jedną z następujących czynności:

 • TOEFL: minimalny akceptowalny wynik to 550 lub 213 79 (na podstawie internetu) egzamin (elektroniczny) lub.
 • IELTS: International English Language Testing System - klasy co najmniej 6,5.
 • CPE: Certyfikat znajomości języka angielskiego - gatunki "C" lub lepiej
 • Pearson Test języka angielskiego (PTE): minimalny wynik 58.
 • Pomyślne zakończenie certyfikat English 112 oferowanych przez ELS Language Centers towarzyszy list polecający od administratora i 500-angielskie słowo próby pisania.

Zagraniczni studenci, którzy spełniają warunki przyjęcia, ale potrzebują dodatkowego szkolenia języka angielskiego przed wejściem w pełnym wymiarze czasu studenta stopnia mogą zapisać się na jeden z kilku programów ESL.

Zagraniczni studenci również musi przedstawić dowód dostępnych środków na pokrycie ich pierwszy rok studiów i każdego kolejnego roku. Wyjątkowe nowych studentów wchodzi z doskonałe osiągnięcia w nauce otrzymują stypendia częściowe (4,000- $ 7,000 dolarów na rok akademicki), które obejmuje tylko niewielką część całkowitych kosztów. Studenci mogą pracować na terenie kampusu do 20 godzin tygodniowo.

Po przyjęciu do uniwersytetu i pomyślnym zakończeniu sprawozdania finansowego, I-20 Formularz zostanie wysłany do wnioskodawców z urzędu UT przyjęć. Wnioskodawcy muszą mieć formę I-20, kopię piśmie akceptacji oraz sprawozdania finansowego do najbliższego konsulatu lub ambasady USA. Po wywiadzie, ambasada lub konsulat zadecyduje, czy wiza studencka F-1 mogą być wydawane. Aby wjechać do Stanów Zjednoczonych, uczniowie potrzebują wizę w paszporcie i formularza I-20. Studenci nie mogą wjechać do kraju na podstawie wizy turystycznej z zamiarem studiowania w USA

Personel w Biurze Programów Międzynarodowych pomaga studentom informacji przed przyjazdem, orientacji i doradztwa w sprawach naukowych, społecznych, kulturalnych i zatrudnienia.

Średni koszt na pełne etaty studentów studiów licencjackich na 2013-2014 rok akademicki (jesienią i wiosną).

 • Czesne (12-18 godzin kredytowych w semestrze): 23.990 dolarów
 • Obowiązkowe opłaty (wymagane): 1,782 dolarów
 • Pokój i wyżywienie (pokój dwuosobowy, 15 posiłków tygodniowo): 9,388 dolarów
 • Razem: 35,160 dolarów
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w University of Tampa - Sykes College of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
35,160 USD
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa