Przeczytaj oficjalny opis

Opis programu

Ten program jest w pełni kawalerem wykładał w języku angielskim i ma na celu przygotowanie ekspertów z wiedzy i kompetencji w zakresie zarządzania międzynarodowego biznesu, mając okazję pojawić się w prawdziwym duchu europejskim i do udziału szkolnictwa wyższego w środowisku wielokulturowym. Zagraniczni studenci mogą także przejść okres jednego roku mobilności w innych europejskich instytucji szkolnictwa wyższego partnera i otrzymać podwójnego dyplomu.

Profil programu

Profil programu obejmuje rozwój umiejętności wiedzy naukowej i technicznej w zakresie profesjonalnych studiów Zarządzania.

Podstawowe efekty kształcenia

Stopień "Licenciado" (licencjata) w Międzynarodowej Business Management przyznawany jest do tych uczniów, które pokazują, w tej dziedzinie, możliwość:

  • rozwijać i wzmacniać nabyte Wiedza;
  • zastosować zdobytą wiedzę i zrozumienie możliwości, aby wyraźnie pokazują profesjonalne podejście do prac prowadzonych;
  • rozwiązywania problemów w oparciu o ich własne argumenty;
  • sortowania, wybierz i zinterpretować istotne informacje, które pozwolą im umocnić ich rozwiązania obecnych i opinie są podniesione, w tym analizy istotnych aspektów społecznych, naukowych i etycznych;
  • przekazywania informacji, pomysłów, problemów i rozwiązań, zarówno dla ekspertów i laików;
  • rozwijać kompetencje, które umożliwią im korzystanie z kształcenia ustawicznego o wysokim stopniu autonomii.

Aby ukończyć kwalifikacje, student jest zobowiązany do przekazania wszystkich obowiązkowych jednostek trakcie planie studiów.

Profile zawodowe absolwentów

Stopień "Licenciado" (licencjata) w Międzynarodowej Business Management należy do obszaru kształcenia i szkolenia Nauk biznesu i prawa. Absolwenci są przygotowani do rozwijania działalności zawodowej w profilu programu.

Dostęp do dalszych studiów

Stopień "Licenciado" pozwala na przejście do studiów podyplomowych, zgodnie ze schematem Systemu Edukacji Portugalski Wyższego, dostarczonych przez NARIC (http://www.dges.mctes.pt/DGES/pt/Reconhecimento/NARICENIC/~~HEAD=pobj ) i przedstawione w punkcie 8 suplementu do dyplomu.

Przepisy dotyczące egzaminów, oceny i klasyfikacji

Badanie i ocena są regulowane przepisami IPB.

Przyznawane kwalifikacje (w języku oryginalnym)

"Licenciatura em Gestão de Negócios Internacionais (Curso Europeu)". Tytuł "Licenciado".

Poziom kwalifikacji

1st cyklu studiów. Poziom EQF 6. Poziom ISCED 5.

Uznawanie wcześniejszego uczenia się

Po realizacji Procesu Bolońskiego oraz odpowiednich przepisów dotyczących mobilności studentów pomiędzy stopniami i instytucji szkolnictwa wyższego, przed uczenia się muszą być uznawane i winien. Przeor koncepcja uczenia obejmuje wszystkie poprzednie nauki / szkolenia wykonanych w innych cykli studiów wyższych w instytucjach krajowych lub międzynarodowych (kredytowania certyfikowanych szkoleń), jak również dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wszelkie policealne szkolenia edukację szkolną. Jako takie, IPB promuje kredytowania wcześniejszej nauki studenta Po przybyciu do instytucji. Dążąc do szybkiej i pełnej integracji ucznia w jego / jej nowego programu nauczania, procedur uznawania muszą być złożone podczas rejestracji na IPB.

Wymagania i przepisy dotyczące kwalifikacji

6 semestrów (3 lata). 20 tygodni nauki, w semestrze, w pełnym wymiarze godzin (40 rocznie). 40 Suma godzin tygodniowo. 810 Łączna liczba godzin w semestrze (1620 roku). 180 punktów ECTS za semestr (30); 1 punkt odpowiada 27 godzin. Obejmuje on ostateczny projekt obejmujący 12 kredytów. Posiadacze tej kwalifikacji mają prawo do ubiegania się o wyższe stanowiska w przedsiębiorstwach wielonarodowych.

Wymagania

Dopuszczenie zagranicznych studentów do Bachelor stopni w MBP jest przez Międzynarodowy status Studenta. Wnioskodawcy muszą być posiadaczami szkole średniej edukacji lub równoważny prawnie oczywiście z każdym obcym kraju, wydanego przez organ prawny, który poświadcza zgodę na tym poziomie edukacji, a to daje im możliwość stosowania w trakcie studiów wyższych w kraju ,

Doświadczenie zawodowe

Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe.

Dyrektor programowy

Alcina Maria Almeida Rodrigues Nunes (alcina@ipb.pt).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Polytechnic Institute Of Bragança »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,090 EUR
€ 100 jednorazowe opłaty za zgłoszenie, 090 € 1 do czesnego rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa