Bachelor of Architecture

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Architecture

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Wydział Architektury

Wydział Architektury została założona 90 lat temu. Początkowo istniał jako Wydział Architektury na Wydziale Budownictwa w ramach Państwowej Akademii Naftowego. W wyniku wydzielenia działu Architektury z budowy Wydziału powstała Wydział Architektury w 1968 roku. Głównym celem działań naukowych i doświadczalnych w dziedzinie architektury i projektowania specjalności ma na celu uzyskanie procesu planowania. Specjaliści są przeszkoleni w każdej dziedzinie studiów na studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie stopni. Absolwenci Wydziału może wykonywać swoją działalność w architekturze, urbanistyce, projektowaniu środowiska, renowacji zabytków, projektowanie itp

Informacja o Wydziale

Wydział Architektury zawsze różnił się od innych wydziałów architektonicznych prowadzonych w innych uczelniach. Wydział kształci specjalistów na licencjackich i magisterskich stopni. Większość profesorów i nauczycieli personel dobrze - znani specjaliści i naukowcy w dziedzinie urbanistyki, projektowania, renowacji zabytków w naszej Rzeczypospolitej. Członkiem stowarzyszonym NASA, 12 lekarzy architektury, 17 profesorów, 33 doktorów filozofii w dziedzinie architektury, docent na Wydziale nauczyć. Dwa z nich są "Shohrat" laureaci, 12 honorowane architekci i jeden z nich został wyróżniony Nagrodą Państwowego Republiki.

Istnieje 122 członków w wydziale: 21 profesorów, doktora filozofii w dziedzinie architektury, docent, dyrektor szkoły i nauczyciel.

Studium na Wydziale

Kandydaci chcący wprowadzić wydział, trzeba wziąć udział w egzaminach wstępnych posiadanych przez uczniów dopuszczenie Państwowego Komitetu po wyborach umiejętności i przystąpić do egzaminu na rysunku i projektowania. Języki studyjne są azerski, rosyjski i angielski.

Architektura i specjalności konstrukcyjne Wydziału Architektury na licencjackich i magisterskich stopni dla różnych dziedzin dotyczących sektorów budownictwa i planowania.

LICENCJAT:

Architektura i design

Pola Collaboration

Współpraca realizowana jest w eksperymentalnych i naukowych pól z Komitetu Republic na Urbanistyki i Architektury, Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Republiki Azerbejdżanu, Ministerstwo Kultury i Turystyki Republiki Azerbejdżanu, Baku Miasto władzy wykonawczej, State historyczne - rezerwat architektury "Icheri Sheher" Architectural i sztuki, instytucje archeologiczne Narodowej Akademii Nauk, "Azerberpa" Badania naukowe i Project Institute, organizacji non - rządowe dotyczące architektury i wzornictwa.

Obszary badań

Cechy architektury mieszkalnej w Baku, norm dotyczących składu Azerbejdżan Architektura w XI - XVII, formacji kulturalnej - systemy usług opiekuńczych turystyki i rekreacji stref Azerbejdżanu, tworzenie ogrodu i parku planowania Azerbejdżanu miast, organizacji witryny na kompleksów architektonicznych znajdujących się w kompleksie krajobraz Baku miasta, artystycznych i architektonicznych metod planowania środowiska miasta (przykład Baku), Architectural planowania rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych na Sumgayit miasta, architektoniczny rozwoju planowania mieszkalnych budowy dużych miast Azerbejdżanu (1920 - 1990), Historia Azerbejdżanu Architektury (od czasów starożytnych do dziś) etc.

Około 50 podręczniki i podręczniki zostały opublikowane w Wydziale.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Rosyjski
  • Azerbejdżański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Azerbejdżan - Baku, Baku
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Azerbejdżan - Baku, Baku
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą