Read the Official Description

Program B.Arch Sci-Arc jest pięć lat Bachelor of Architecture profesjonalnego studia, podkreślając doskonałość projektu i wszerz intelektualnej poprzez liberalnej edukacji artystycznej.

Program koncentruje się na dyscyplinie architektury pod względem swojej historii, teorii i techniki, a także na praktyce architektonicznej w zakresie technologii budowlanych, innowacyjnych środków budowy i praktyki zawodowej. Rdzeń programu jest studio projektowe, w którym uczniowie budowania umiejętności wizualne, uczyć umiejętności w zakresie projektowania, pomysły badawcze, i odbierać ciągły, osobistą opinię na temat swojej pracy z wydziału. Studio Wydział składa się z praktykujących architektów, a nie czysto akademickich, która pozwala studentom wgląd w prawdziwym życiu architekta, a także opcje na realizację staży zawodowych poza szkołą.

BArch

W ciągu czterech lat od rdzenia studio projektowe, studenci zbudować rozbudowany zestaw technik i wrażliwości na wykonywanie i docenienie architektury. W piątym roku produkują one projekt dyplomowy, który zajmuje stanowisko w stosunku do współczesnego dyskursu architektonicznego i obejmuje wysoko rozwinięty prezentacji.

Program B.Arch obejmuje szereg zajęć w sztuce i humanistycznych, w tym sztuki, historii sztuki, literatury, nowych modeli zrozumienia natury, socjologii, historii cywilizacji, filozofii, retoryki i debaty, filmu i obliczeń. Zawarte w programie jest seria kursach mistrzowskich międzynarodowych postaciami w swoich dziedzinach wiedzy.

Absolwenci opuścić program z portfelem wyrafinowanej pracy, przygotowanego albo wprowadzić praktykę zawodową lub przejść do wyższej edukacji w najbardziej konkurencyjnych programów magisterskich na świecie.

Program jest akredytowany przez B.Arch Naab (National Board architektoniczne Akredytacji).

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019