Architektura obejmuje projektowanie, tworzenie i rozwój form i obowiązuje dla budynków, które inspirują, pielęgnować i zaspokojenia ludzkich potrzeb i aspiracji.

Jak najbardziej prestiżowego programu architektury regionu, oferujemy kompleksowy program nauczania, jak również zróżnicowanego środowiska studio, z których oba zachęcić twórcze i krytyczne podejście do projektowania. Nasz Bachelor of Architecture programu jest pierwszym programem tego typu poza Ameryką Północną, która zostanie przyznana akredytacja przez National Board architektoniczne akredytacji (Naab) Stanów Zjednoczonych.

Nasz program, który wymaga pięciu lat studiów plus szkolenia zawodowego, jest dla studentów, którzy poszukują kariery zawodowej w dziedzinie architektury. Nasz program jest zaprojektowany w celu spełnienia wymagań do uzyskania licencji, które panują w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oraz przygotowanie naszych absolwentów na praktyki zawodowej w całym regionie. Wszyscy studenci w Wyższej Szkole Architektury, Sztuki i Projektowania musi ukończyć jeden rok programu fundamentów przed przejściem do ich głównego kierunku studiów. Dzięki temu programowi, nasi uczniowie rozwijają podstawowe praktyczne i krytyczne zrozumienie zasad projektowania.

Studenci mają możliwość wystawiania, omówienia i zaprezentowania swoich prac w różnych forach, w tym ustawień udziałem specjalistów z dziedziny. Nasi wykładowcy są wysoce wykwalifikowanych, kreatywnych i doświadczonych w swoich dziedzinach i instrukcją podejście z interaktywnym i interdyscyplinarnej perspektywie.

Nasi absolwenci stają praktykujących specjalistów, którzy mają wpływ na projektowanie, architektury i urbanistyki regionu. Wiele również uczestniczyć głośnych programów magisterskich w Europie i Ameryce Północnej.

Co oferujemy?

Wydział Architektury ma dwa studia: pięcioletni Bachelor of Architecture i czteroletniego Bachelor of Interior Design. Nasz Bachelor of Architecture programu jest pierwszym programem tego typu poza Ameryką Północną, która zostanie przyznana akredytacja przez National Board architektoniczne akredytacji (Naab) Stanów Zjednoczonych.

Oba programy oferują projektowanie zorientowane na program nauczania w oparciu o najbardziej aktualne informacje i praktyk. Podczas gdy większość architektura i pokrewne dyscypliny w regionie zajmują podrzędne wydziały szkół inżynierskich, architektura i aranżacja wnętrz programy na AUS są trzymane w Kolegium Architektury, Sztuki i Projektowania, która specjalizuje się w tych dziedzinach.

Kim są architektura i aranżacja wnętrz studenci?

Przyciągamy zróżnicowany, wielojęzyczny ciało studenta z unikalnych środowisk kulturowych i jakości historie akademickich. praca naukowa naszych uczniów zostało uznane w międzynarodowych konkursach i są regularnie publikowane w czasopismach jako demonstracja ich ciężką pracę i doskonałości.

Gdzie nasi absolwenci skończyć?

Od momentu rozpoczęcia pierwszego cyklu do studiów BARCH wiosną 2003 roku, mamy ukończył ponad 250 architektów i projektantów wnętrz. absolwenci towarowe zostały uznane w międzynarodowych konkursach, zatrudniony w działających globalnie firm architektonicznych i przyjęty do prestiżowych instytucji akademickich w Europie i Ameryce Północnej, takich jak Harvard University, Columbia University, MIT, Architectural Association (Londyn) i wielu innych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 25 więcej kursów w American University of Sharjah »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019