Read the Official Description

Licencjat w Culinary Arts Management (z wyróżnieniem) Program jest przeznaczony do rozwijania tych, którzy zdecydowali się kontynuować i dalej swoją karierę w sztuce kulinarnej. To jest do spełnienia szeregu obszarów administracyjnych, operacyjnych i zarządzania w branży kulinarnej. To również udoskonalenie praktycznych umiejętności, których nauczyli się przed i pozwala im skutecznie i zgodnie z operacyjnymi wykonać standardów branżowych.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Sztuki kulinarnej jest częścią sektora usług żywności i przemysł ten wymaga codziennych kontaktów i interakcji z klientami poprzez zaspokajanie potrzeb społeczeństwa. Dlatego dobre umiejętności społeczne i komunikacyjne są ważne, gdy aktywa z tytułu nabycia planuje wydać swoją karierę w sztuce kulinarnej.

Czego można oczekiwać od tego programu?

Kulinarny Przemysł obejmuje wielowymiarowe formy przedsiębiorstw. Dlatego moduły gospodarczej i zarządzania zaspokoić potrzeby rozwijania poziomów kompetencji w odniesieniu do działalności. Moduły firmy obejmuje aspekty takie jak zarządzanie relacjami z klientami, kwestie zasobów ludzkich, informatyki, rachunkowości, zarządzania i marketingu oraz komunikacji. Składniki te można wyposażyć w niezbędne umiejętności w stosunku do wiodących, zarządzania, relacji z klientem i umiejętności miękkich.

Program Internship

Można przejść semestr kompleksowe szkolenia w programie stażu. Został on specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić intensywną praktyczną naukę doświadczenie w trudnych warunkach pracy.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • STPM / A-levels lub równoważne z co najmniej dwóch (2) główny przechodzi.
  • Wnioskodawcy, którzy posiadają inne kwalifikacje będą rozpatrywane w każdym przypadku indywidualnie.

Wloty: styczeń, kwiecień i sierpień.

Czas trwania: 3 lat, w tym semestr stażu.

Program taught in:
Język angielski

See 13 more programs offered by BERJAYA University College of Hospitality »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline