Produkcja Muzyczna

Test Program produkcji muzyki ma na celu przygotowanie inżynierów dźwięku i producentów do gotowości zawodowej z perspektywy chrześcijańskiej. Program ma na celu wprowadzenie studentów do narzędzi i technik stosowanych do produkcji muzyki w nowoczesnym studiu nagraniowym, a pielęgnowanie pasji ucznia, aby służyć Kościołowi lub branżę z chrześcijańskiego charakteru. Student zyska dogłębnej znajomości aktualnej technologii, technik i umiejętności nagrywania produkcji muzyki. studenci Produkcja Muzyczna będzie odpowiedzialny za wszystkie nagrania studentów inżynierii i obsługi dźwięku na żywo wszelkich imprez dla Visible Wyższej Szkoły Muzycznej. Umiejętności i wiedza nabyte w programie wyposażyć studentów do pracy jako producentów, inżynierów, lub utworzyć nowe studio firmy, i skupia się na użyciu programów zgodnych ze standardami branżowymi (logiczne i ProTools).

Po ukończeniu studiów, student będzie:

  • Być w stanie znaleźć pracy zarobkowej w studiach dźwiękowych, bieżące lokali, obiektów post-produkcyjnych, firm produkcyjnych, środków masowego przekazu lub starania przedsiębiorczości;
  • Być w stanie nadzorować i wykonać studio i żyć obowiązki dźwiękowe z kompetencji, profesjonalizmu i pokory;
  • Posiadać gruntowną wiedzę o tym, jak mechanika dźwięku zastosowanie nowoczesnych technik zapisu i żyć nagłośnieniowych.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Visible Music College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa