Read the Official Description

Bachelor of Business (bbus)

Zastosuj teraz na Bachelor of Business (BBus)

Bachelor of Business (bbus) Jest to kurs na cztery lata, który oferuje studentom solidne tło we wszystkich obszarach biznesowych poprzez wspólnych podstawowych przedmiotów, oprócz dogłębnej wiedzy w jednym lub kilku wybranych obszarach zainteresowania. Kurs ten zapewnia podstawową wiedzę na temat istotnych aspektów biznesowych z wyborem kierunków.

Test pierwsza część (48 punktów) obejmuje INSEARCH Diploma of Business. Ta część jest odpowiednikiem rdzenia lub pierwszego roku UTS Bachelor of Business. DRUGA CZĘŚĆ (48 punktów) składa się wybór dwóch kierunkach, które są dostarczane przez UTS na Shanghai University: Główną Zarządzania i International Business dur. trzecia część (48 punktów) obejmuje niewymienione przedmiotów fakultatywnych nauczanych przez Shanghai University. Te obieralnych pochodzą z różnych przedmiotów na poziomie stopnia w języku angielskim oferowanych przez Shanghai University.

Aplikacja i dopuszczenie

studenci Długoterminowe

Dla studentów długoterminowych studiów na SILC na jeden semestr lub dłużej, SILC negocjuje z współpracy uniwersytetów skonfigurować kryteria przyjęć dla poszczególnych programów. Kryteria dopuszczenia programu waha się ze względu na różne typy studentsbackground i programowych.

Home instytucja będzie odpowiedzialna za badania przesiewowe i wybór uczniów do tego programu, z zastrzeżeniem ich akceptacji przez instytucję przyjmującą. Uczniowie muszą być w dobrej kondycji w domu Institution, spełniają akademickich wymagania wstępne instytucji przyjmującej, które są stosowane w odniesieniu do regularnych studentów i być biegły w języku wykładowym (na ogół, w języku angielskim) w uczelni przyjmującej, aby zakwalifikować się do nominacji ,

Wraz z potwierdzeniem obu instytucji macierzystych i przyjmujących dla wybranych studentów, potwierdzonego studenci wypełniają formularz zgłoszeniowy odpowiednio online, a wymagane referencje powinny być przekazane wraz z aplikacją. Zawiadomienie o przyjęciu oraz kopię każdego powiadomienia będą wysyłane do wyznaczonego urzędu administracyjnego uczelni macierzystej i biura administracyjne instytucji macierzystej wyśle ​​go do uczniów, odpowiednio.

studenci krótkoterminowe

Dla studentów krótkoterminowych, mogą ubiegać się o programach poprzez on-line lub przez e-mail. Wnioskodawcy muszą dostarczyć wszystkie wymagane informacje i upewnić się, że wszystkie ich dane kontaktowe są aktualne, jak zostaną one wykorzystane dla wszystkich komunikatów o programie.

Wszystkie kursy oferowane są równoważne kursów uniwersyteckich wstępnym etapie. Nie mają specyficzne wymagania wstępne.

Wszystkie kursy dostępne dla studentów oferowane są w języku angielskim przez SILC: Świetna znajomość języka jest koniecznością (pisanie i mówienie). Muszą udowodnić swoją znajomość języka angielskiego poprzez osiągnięcie IELTS 6.0 lub TOEFL (IBT) 80 oprócz rekomendacji uczelni macierzystej.

stenogramy University i list polecający są zobowiązane do rozpatrzenia wniosku. Poza tym, są również wymagane kopię ważnego paszportu i elektronicznego zdjęcie.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by SHU-UTS SILC Business School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa