• Kwalifikacje: Bachelor of Business Administration
  • Możliwości specjalizacji studiów: biznes, projektowanie futer
  • Czas trwania i czas trwania: 3,5 roku, 210 punktów, studia niestacjonarne
  • Kampus: Campus Allegro, Pietarsaari
  • Wybór studentów: Egzamin wstępny dla wszystkich uprawnionych wnioskodawców. Wybór studentów na podstawie egzaminu wstępnego lub egzaminu wstępnego i wyników w szkole.

Ten stopień w biznesie międzynarodowym pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do uruchomienia własnej firmy i zarządzania nią z powodzeniem; możesz dowiedzieć się, jak zostać ekspertem marketingowym w kontekście międzynarodowym! Podczas całego programu będziesz prowadzony przez najlepszych ekspertów, kompetentnych i pełnych pasji wykładowców, nauczycieli i odwiedzających prelegentów z życia zawodowego. Centria ma również rozległą sieć gości wykładowców z innych uniwersytetów.

Po ukończeniu studiów w International Business masz dobrą znajomość administracji biznesowej, biznesu międzynarodowego i marketingu. Będziesz mieć także okazję do nauki języków i zdobycia cennych umiejętności komunikacyjnych. Zajęcia z komunikacji międzykulturowej pozwolą uzyskać lepszy wgląd w sposób prowadzenia działalności gospodarczej w kontekście międzynarodowym. Podczas pierwszego roku studiów w biznesie międzynarodowym poznasz podstawy administracji biznesu. Rozwiniesz także swój język i umiejętności komunikacyjne. W drugim roku rozwiniesz swoją wiedzę w prowadzeniu biznesu w kontekście międzynarodowym. Trzeci rok zwiększy twoją wiedzę na temat międzynarodowego biznesu, a dzięki tezie możesz zdecydować się skupić na konkretnym obszarze wiedzy. W ramach zajęć często będziesz pracować w małym zespole nad projektami i zadaniami domowymi; będziesz miał nawet szansę pracować nad niektórymi przypadkami "prawdziwego życia" oferowanymi przez lokalne życie biznesowe. Dzięki nim zdobędziesz cenne doświadczenie i umiejętności pracy zespołowej.

Twoja przyszłość Możesz pracować z ogólnymi zadaniami związanymi z biznesem międzynarodowym lub bardziej specyficznymi zadaniami marketingowymi, a także z zadaniami związanymi z logistyką, lub dlaczego nie z zadaniami związanymi z zarządzaniem wydarzeniami lub turystyką! Możesz być asystentem ds. Marketingu, asystentem ds. Eksportu, kierownikiem sprzedaży lub przedsiębiorcą. Twój praktyczny tytuł licencjata pomoże Ci zbudować swoją przyszłą karierę w wybranym przez siebie obszarze. Współpracujemy z innymi edukacjami na Campus Allegro w centrum Jakobstad, targi. Zawodowe tytuły: kierownik projektu, kierownik zespołu, asystent marketingowy, asystent sprzedaży, asystent ds. Importu / eksportu, przedsiębiorca, nabywca, asystent na targach, wystawach i wydarzeniach oraz specjaliści z branży futrzarskiej

Zawodowe tytuły: kierownik projektu, kierownik zespołu, asystent marketingowy, asystent sprzedaży, asystent ds. Importu / eksportu, przedsiębiorca, nabywca, asystent na targach, wystawach i wydarzeniach oraz specjaliści z branży futrzarskiej

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Centria University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja July 2, 2018
Ten kurs jest Na kampusie, Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
7 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,000 EUR
Opłaty za naukę mają zastosowanie wyłącznie do studentów spoza UE. Poproś o więcej informacji na temat czesnego i stypendiów!
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Skontaktuj się ze szkołą
online application on studyinfo.fi
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
online application on studyinfo.fi
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
online application on studyinfo.fi
Data końcowa