Read the Official Description

Bachelor of Business Administration (BBA) w marketingu


Specjalista ds. Marketingu zapewnia studentom odpowiednie umiejętności marketingowe, stanowiące kluczowy element każdej działalności, obejmującej prowadzenie badań mających na celu poznanie potrzeb klientów, opracowywanie nowych produktów lub uszlachetnianie istniejących, ustalanie cen, określenie, gdzie produkty powinny być sprzedawane i promowanie produktu Końcowych użytkowników. Program nauczania dostarcza firmom zajmującym się marketingiem solidną podstawę w marketingu, zachowaniach konsumentów i badaniach marketingowych przed przejściem na wyższe moduły różnych kursów strategii marketingowych. Studenci uczą się jak analizować sytuacje i wdrażać strategie w różnych środowiskach rynkowych poprzez wykłady, dyskusje klasowe, case studies i projekty.


Kariera


Kierunki marketingu są dobrze wykwalifikowane do sprostania wyzwaniom pracy w sektorze biznesowym. Możliwości kariery w firmach lokalnych i międzynarodowych obejmują stanowiska jako menedżerów ds. Marketingu, marki i produktów, działaczy handlu detalicznego i analityków badawczych, a także kadry kierowniczej w agencjach reklamowych, pracach marketingowych w organizacjach pozarządowych i przedsięwzięciach przedsięwzięciach. Wiele z naszych kierunków kontynuuje studia podyplomowe z zakresu Administracji Biznesowej lub Marketingu, Komunikacji i Logistyki.

Rekrutacja Wymagania


Dla zwykłych wnioskodawców


Wnioskodawcy muszą wypełnić certyfikat szkoły średniej (M.6) lub jego odpowiednik wydany przez Ministerstwo Edukacji w Tajlandii.
Kandydaci muszą wykazać się kompetencjami języka angielskiego: wynik TOEFL w wysokości 79 lub wyższy, wynik IELTS (grupa akademicka) 6.0 lub powyżej, wynik SAT1 1650 z wynikami matematycznymi co najmniej 580.


Wnioskodawcy muszą odbyć egzamin pisemny, w tym angielski (ITP TOEFL i Pisanie), Matematyka, Nauki ogólne i sprawy bieżące. Jeśli odniosą sukces z egzaminem pisemnym, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.


Uwaga: Wnioskodawcy, których umiejętności językowe nie są wystarczające do natychmiastowej akceptacji, mogą zostać poinformowani o nauce w Centrum przygotowania do języków i matematyki (PC). Kandydaci, którzy pomyślnie spełnią wymagania dotyczące komputerów osobistych, będą kwalifikować się do przyjęcia do regularnego programu badań MUIC w następnym trymestrze. MUIC oferuje również kurs "Intensive English Program" dla studentów przygotowujących się do egzaminów wstępnych na uczelni.


Dla międzynarodowych wnioskodawców


Zainteresowani kandydaci międzynarodowi mogą składać wnioski 3 razy w roku poprzez sekcję rekrutacyjną. Wnioskodawcy musieli ukończyć naukę w szkole średniej lub równoważną uczelni, wydaną przez Ministerstwo Edukacji w Tajlandii.


Jeśli świadectwo / dyplom szkoły nie jest w języku angielskim, należy przesłać poświadczone tłumaczenie w języku angielskim dokumentu i przekazać go do Ministerstwa Edukacji w Tajlandii, aby sprawdzić, czy jest to dopuszczalne.


Kandydaci, którzy nie są native speakerami języka angielskiego, muszą złożyć wynik TOEFL (co najmniej 79 punktów ECTM z co najmniej 25 na piśmie) lub wynik IELTS (6.0 lub wyżej z zapisem 6.0) lub wynik SAT (1.650 z wynikami matematyki) Z 580 lub powyżej).


Kiedy kandydaci zostaną oficjalnie przyjęci jako studenci stacjonarni, muszą siedzieć na egzaminie pisemnym i matematycznym, aby zobaczyć, na jakim poziomie mogą się zgłosić.

Harmonogram stosowania

Dla wnioskodawców międzynarodowych (rok akademicki 2013-2014)

Pierwszy wpis

Okres stosowania         

1 maja - 30 czerwca 2013 r

Data ogłoszenia

29 lipca 2013 r

Początek instrukcji

16 września 2013 r

Drugi wpis

Termin aplikacji

1 sierpnia - 30 września 2013 r

Data ogłoszenia

4 listopada 2013 r

Początek instrukcji

6 stycznia 2014 r

Trzeci wpis

Termin aplikacji

1 grudnia 2013 r. - 31 stycznia 2014 r

Data ogłoszenia

17 lutego 2014 r

Początek instrukcji

21 kwietnia 2014 r

Uwaga:

Wszyscy nowi zagraniczni studenci zagraniczni muszą zgłosić się do Urzędu Przyjęć.

Harmonogramy aplikacji mogą ulec zmianie.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Pan Nutthaboon Pornratthanacharoen

E-mail: nutthaboon.por@mahidol.ac.th

Zadzwoń: +66818286209

See 18 more programs offered by Mahidol University International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa