E-biznes (elektroniczny biznes) optymalizuje nadejście technologii informacyjnych i komunikacyjnych jako narzędzia w celu zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw. Dzisiejsze zarówno klienci i pracownicy są uprawnione do prowadzenia działalności poza tradycyjne statycznych stron internetowych. Obsługiwane przez inteligentnych technologii mobilnych, istnieje konieczność wpływania na internetowych inteligentnych systemów informatycznych w całym przedsiębiorstwie w celu uzyskania wartości biznesowych i uzyskać przewagę nad konkurencją. Takie technologie zapewniają efektywność operacyjną we wszystkich wewnętrznych obszarach funkcjonalnych (marketing i sprzedaż, produkcja, logistyka, zakupy i rachunkowość), w tym podmioty zewnętrzne podkreślające dynamicznych klientów i potrzeby dostawców. Studenci w ramach programu e-biznesu będą uczyć się, jak te technologie są wykorzystywane w celu rozwiązania koncepcji biznesowych. Następnie, w symulowanym laboratorium, uczniowie zastosują takie pojęcia poznane dzięki zastosowaniu systemu aplikacji ERP (Enterprise Resource Planning), takiego jak SAP

Korzyści

E-biznes łączy różne obszary w biznesie technologii informatycznych. Absolwenci z dyplomem eBusiness będzie posiadał wiedzę i umiejętności znacznie zoptymalizować adwentowe e-technologie w planowaniu i wdrażaniu rozwiązań w całym przedsiębiorstwie wymaganych w realizacji celów biznesowych organizacji. Połączenie teorii związanych z technologią i praktycznej wiedzy praktycznej zapewnia aktywne środowisko do pracy grupowej dla studentów w celu zrozumienia koncepcji i zastosowania ich w oparciu o najlepszą w branży technologię; zapewnia to lepsze możliwości zatrudnienia dla studentów po ukończeniu tego programu. Technologie te są wykorzystywane do przeprojektowywania procesów biznesowych i operacji w obszarach inicjatyw mediów społecznościowych, analiz biznesowych, eMarketingu, e-zamówień, zarządzania relacjami z klientami (CRM), zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) oraz tradycyjnego przetwarzania transakcji online.

Kariera

Możliwości kariery istnieją w globalnych korporacji, agencji rządowych i międzynarodowych, handlu międzynarodowego i międzynarodowych instytucji publicznych. BBA w programach eBusiness przygotowuje studentów do kariery prowadzących do stanowisk kierowniczych, takich jak:

  • Analityk mediów społecznościowych
  • Badacz rynku online
  • Analityk danych biznesowych
  • Business Process Engineer
  • Specjalista ERP / Oficerowie CRM i SCM
  • Konsultant e-biznesu
  • Zarządzanie projektami
  • Przedsiębiorca eBiznesu
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 12 więcej kursów w Canadian University Dubai »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
64,865 AED
AED 64.865,00 rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019