Przeczytaj oficjalny opis

Marketing jest nieodłączną częścią każdej udanej operacji biznesowych. Jednym z działań marketingowych Premier jest zrozumienie oczekiwań klientów wartości i opracowanie planu marketingowego, który spełni te oczekiwania i przekracza we właściwym czasie, we właściwym miejscu i we właściwej cenie.

Rzeczywiście, w dzisiejszym bardzo konkurencyjnym środowisku globalnego biznesu, strategiczne pozycjonowanie produktów / usług i marek są uważane za krytyczne czynniki sukcesu dla praktycznie wszystkich organizacji. Organizacje wymagają proaktywne strategie marketingowe, niezbędne do spełnienia wymagań klientów, zdobyć trwałej przewagi konkurencyjnej i zwiększenia efektywności finansowej. BBA w marketingu przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu w zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym. Zapewnia studentom zrozumienie wszystkich aspektów funkcji marketingowej w organizacji. Studenci będą narażeni na bieżące teorie i praktyki zachowań konsumenckich, badań marketingowych, sprzedaży, sprzedaży detalicznej, reklamy i promocji, brandingu i e-marketingu.

Korzyści

Absolwenci z BBA w marketingu będzie wyposażony przyczynić się do rozwoju i realizacji strategii marketingowych, analiza trendów rynkowych i wykorzystać możliwości promocyjnych. Specjalizacja marketing ma na celu umożliwienie studentom do analizy problemów zapewniając konsumpcyjnych i przemysłowych towarów i usług dla szerokiej gamy rynków. Ponadto, uczniowie uczą się o bieżących i pojawiających się tendencji w teorii marketingu i praktyki. BBA Marketing wykracza poza czterema ścianami sali zawierać świecie rzeczywistym, hands-on i międzynarodowych doświadczeń, gdzie uczniowie są zachęcani do odkrywania praktyki marketingowe i studia za granicą możliwości, które przygotowują ich do wielu możliwości rozwoju zawodowego w marketingu i pokrewnych dziedzinach.

Możliwości zawodowe

Możliwości kariery istnieją w globalnych korporacji, agencji rządowych i międzynarodowych, handlu międzynarodowego i międzynarodowych instytucji publicznych. Absolwenci marketingowe zostaną zakwalifikowane do znalezienia pozycji w szerokich obszarach marketingowych, w tym następujące:

 • Marketing i Zarządzanie sprzedażą: Marketing Manager; Kierownik Sprzedaży
 • Reklama / Promocja i Marketing bezpośredni: Reklama i promocja menedżera; Reklama Dyrektor Sprzedaży; Koordynator Konto; Kupujący media; Koordynator mediów
 • Marek i produktów Zarządzanie: Brand Manager; Product Development Manager; Product Manager
 • Badania rynku: Analityk Rynku; Badanie rynku menedżera; Badanie rynku Supervisor
 • Public Relations: Corporate Communications Manager; Public Relations Specialist; Dyrektor Public Relations
 • Customer Relationship Management: Doradca Klienta
 • Social Media Marketing: Social Media Manager
 • Healthcare Marketing: Healthcare Marketing Manager
 • Retail Management: Kierownik detaliczny
 • Zakup i dystrybucja Zarządzanie: Purchasing Manager; Distribution Manager,
 • Global Marketing: Międzynarodowy Marketing Manager
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 12 więcej kursów w Canadian University Dubai »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
64,865 AED
AED 64.865,00 rocznie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019