Read the Official Description

Program BBA rachunkowości i finansów wyposaża absolwentów w wiedzę i umiejętności do pracy w dziedzinie Corporate Finanse i Rachunkowość. Studenci będą pełne ambitny program, który obejmuje kursy, takich jak bankowość, analiza papierów wartościowych, kapitału Analiza, Portfolio Management, rozporządzenia finansowego, Wealth Management, International Zarządzanie finansowe i systemy rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).

Korzyści

Absolwenci rachunkowości i programu Finanse są przygotowane do dynamicznym i pełnym wyzwań świecie finansów korporacyjnych, a także przygotowana do przodu w karierze zawodowej księgowych. Po programu, uczniowie zostaną umieszczone, aby przejść do swoich profesjonalnych programów wyznaczenia, w tym CMA, CFA i CA.

Możliwości zawodowe

Możliwości kariery istnieją w globalnych korporacji, agencji rządowych i międzynarodowych, handlu międzynarodowego i międzynarodowych instytucji publicznych. BBA Rachunkowość i Finanse głównym jest przygotowanie studentów do pracy w:

  • bankowy
  • Inwestycje
  • Zarządzanie majątkiem
  • Handel i analiza papierów wartościowych
  • rachunkowości
Program taught in:
Język angielski

See 12 more programs offered by Canadian University Dubai »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
64,865 AED
AED 64.865,00 rocznie
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019