Bachelor of Business

Massey University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Bachelor of Business

Massey University

Bachelor of Business Massey University wynosi około otrzymujesz najbardziej ze swoich badań w biznesie, więc można przejść do wielkiej kariery.

W ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły, około 85% z Bachelor of Business absolwentów Massey są zatrudnieni w dzielnicy biznesowej ich wyboru w Nowej Zelandii lub międzynarodowym. Podczas studiowania Bachelor of Business zyskasz przywództwa, komunikacji, pracy zespołowej i umiejętności twórcze, że pracodawcy poszukują.

doświadczenie w świecie rzeczywistym, podczas studiowania

Massey Business School oferuje doskonałe połączenia z potencjalnymi pracodawcami i społeczności. Spędzisz czas nauki, jednocześnie pomagając organizacji społeczności lokalnych, które wymagają specjalistycznej pomocy. Kurs staż jest również integralną częścią Bachelor of Business, Kurs obejmuje pracę na odpowiedniej firmy podczas studiowania. Pomoże to budowanie relacji z potencjalnymi pracodawcami. To jest dobre dla Twojego CV i daje szansę, aby zobaczyć, jak uczenie się będą stosowane w świecie rzeczywistym. Oznacza to, że będziesz w stanie podjąć swoją naukę i stosować go od pierwszego dnia w pracy.

Nauczyć się umiejętności pracodawcy poszukują

Bachelor of Business daje wiele umiejętności można wykorzystać w wielu różnych typów przedsiębiorstw, w Nowej Zelandii i na całym świecie. Będziesz:

 • Ktoś, który ma bazę dźwięku w podstawach biznesowych rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania, marketingu, prawa i komunikacji
 • Niezależny uczący
 • Innowacyjny myślicielem
 • Skuteczna komunikatora
 • W stanie doprowadzić lub pracować w zespole
 • Ktoś, kto może znaleźć i wykorzystać najnowszą wiedzę, aby rozwijać firmę
 • Skuteczny w wielokulturowym i międzynarodowym środowisku biznesowym
 • Etyczne i wrażliwe kulturowo zawodowe
 • Specjalista w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy biznesowej; i dobrze orientuje się w podstawach biznesowych

Elastyczność

Z sześciu kursów podstawowych, BBus Massey daje Ci więcej możliwości, aby poświęcić więcej czasu na skupienie się na swoich obszarach zainteresowania. Można zrobić więcej kursów w biznesie. Albo w sztuce i naukach. Jeśli jesteś studentem zagranicznym można studiować kursy języka angielskiego. Można pracować na tym, co wiesz są twoje mocne strony, lub wypełnić luki w swojej wiedzy i umiejętności. Staniesz absolwent z dobrze zaokrąglone, odpowiedniej bazy wiedzy gotowej do podjęcia pracy na świecie!

Jak to działa?

Year One
Istnieje sześć podstawowych przedmiotów będą się uczyć w swoim pierwszym roku - ekonomia, komunikacja strategiczna, finanse, rachunkowość, zarządzanie i marketing. Bez względu na obszar działalności zdecydujesz się iść do do kariery, są ważne umiejętności mieć. Kursy te będą budować solidną fundamentalne zrozumienie, jak działają firmy. Będziesz budować na tych wiedzy i umiejętności, jak poruszać się w drugim i trzecim roku Bachelor of Business.

Roku dwa
W swoim drugim roku wybrać główną, a jeśli chcesz, drugi większych lub mniejszych, plus dwa kompletne bardziej podstawowych przedmiotów temat przywództwa, pracy zespołowej i prawa gospodarczego.

Rok Trzy
W swoim ostatnim roku można przejść do zaawansowanych badań w wybranej dur. Będzie można zrobić kurs staż w tym roku, a także zaawansowany kurs w swoim głównym tematem, wnosząc swoją wiedzę biznesową, komunikacji i pracy zespołowej i umiejętności krytycznego myślenia i rozumienia etyki razem w trakcie zwieńczeniem.

Będziesz wyłaniają się dobrze zaokrąglone, doświadczony i kompetentny absolwent, poszukiwane przez potencjalnych pracodawców na całym świecie.

Oszacowanie

Do podstawowych kursów biznesowych w BBus można korzystać z regularnych informacji zwrotnych na temat swoich postępów. Więc nie znajdziesz duży ostatecznej oceny na koniec roku, a nie będzie oceniana w ciągu roku, podczas gdy nauka jest wciąż świeże w swoim umyśle.

Otwórz drzwi do wielu karier

Bardziej niż jakikolwiek inny stopień biznesowego, Bachelor of Business wyposaża Cię elastyczne i wysoce przenośne umiejętności, które pracodawcy mile widziane. Twoje umiejętności będą przydatne w różnych branżach, w małych przedsiębiorstwach i ustawień w organizacjach wielonarodowych.

W zależności od głównych specjalizacji, który wybrać dla Bachelor of Business Możesz dołączyć do świata biznesu w wielu różnych rolach, takich jak:

 • księgowy lub księgowy Zarządzanie finansowe
 • Handel, systemów lub informacji analityk
 • Public relations, kierownik komunikacji, lub konsultant mediów
 • Ekonomista, statystyk gospodarczych, analityk biznesowy / Polityka / ryzyko, wróżka gospodarczej, doradca finansowy lub konsultanta
 • Small business manager, nowe przedsięwzięcie inicjatorem lub kierownik projektu
 • Analityk finansowy, bankowość inwestycyjna analityk sharebroker lub doradca finansowy
 • zasobów ludzkich lub kierownik rekrutacji lub pośrednik w stosunkach pracy
 • Międzynarodowy deweloper na rynku, lub sprzedawca w eksporcie, licencjonowania oraz importowania
 • badacz rynku, kierownik działu marketingu lub reklamy i specjalista komunikacji
 • Profesjonalne administrator sport, sport marketingu lub kierownik imprezy
 • zarządca nieruchomości, deweloper lub rzeczoznawca.

Zagraniczni studenci

Jeśli marzysz o bycie sukces w dzisiejszym konkurencyjnym gospodarki światowej, a następnie w Massey Massey University Business School jest właściwe miejsce dla Ciebie. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w administracji biznesu i rządu.

Nowa Zelandia jest doskonałym miejscem do nauki - mamy piękne, czyste, zielone i bezpieczne środowisko. Massey University ma małych grupach, a nasi wykładowcy są przyjaźni i otwarci.

Międzynarodowo akredytację

Szkoła biznesu Massey jest w rankingu w górę 2% w skali globalnej, z akredytację AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Program rachunkowość i finanse Massey University w szeregach 100 uniwersytetów na świecie, a jego studiów ekonomicznych i zarządzania w top 200 (przez QS (Quacquarelli Symonds) rankingów) i uplasował się numerem 1 w dziedzinie finansów w Nowej Zelandii.

Wymagania wstępne

Aby zapisać się na stopień BBus trzeba mieć wejście do kwalifikacji uniwersyteckich, poprzez stypendia i badania stypendium NCEA, Nowa Zelandia University Entrance, wstęp o równorzędnym statusie, nieokreślone Wejście lub specjalnego przyjęcia.

Angielski i matematyka są pożądane przedmioty szkolne. Tło szkoła w rachunkowości i ekonomii jest przydatna, ale nie niezbędna.

Zwolnienia na podstawie wysokich NCEA Level 3 znaków są dostępne w statystykach, rachunkowości i ekonomii.

Uczniowie, którzy osiągnęli 24 kredyty w NCEA Level 3 z przeciętną Zasługi i mają wysoką ogólną osiągnięcie, lub stypendium w danej sprawie (e), mogą kwalifikować się być zwolnione od podjęcia następujących kursów podstawowych: 115.112 Rachunkowość Biznes, 115,113 Economics of business. Studenci, którzy myślą, że są w tej kategorii, może ubiegać się o zwolnienie kontaktując porady i informacje Student. Należy pamiętać, że studenci będą musiały podjąć kolejny kurs w miejsce wszelkich odstępstwach udzielonych i nawet jeśli są kwalifikowane, nie radzę ubiegających się o więcej niż dwóch zwolnień.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Nowa Zelandia - Auckland, Auckland
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Nowa Zelandia - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Nowa Zelandia - Auckland, Auckland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Nowa Zelandia - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą