Sprawiedliwość karna jest liderem w jaki społeczeństwo ma kształt i funkcje.

Opisany jako sposobów kontroli społecznej, powstrzymywania i ograniczania przestępczości i rehabilitacja są rozwijane i dostarczane w społeczeństwie, sprawiedliwości karnej oferuje szereg różnorodnych i ekscytujących kariery.

CSU Bachelor of Criminal Justice wyposaża Cię w umiejętności i wiedzy, aby przejść do Associate Degree w praktyce (ADPP Policing), a do następnego etapu, do wejścia do NSW Police Force, z zastrzeżeniem przydatności zawodowej.

Przygotowuje do pracy w różnych dziedzinach karnych sprawiedliwości, takich jak korekt probacji i warunkowego zwolnienia, lub pracy z uchodźcami, przestępców, ofiar i ich rodzin.

Alternatywnie, w trakcie doświadczenia pośrednictwa pracy, można odkryć inne kariery w egzekwowaniu prawa i sprawiedliwości społecznej. Istnieje również możliwość wejścia na karierę naukową po Bachelor of Criminal Justice, podjęciu studiów prawniczych lub podjęcie wyższego stopnia przez badania.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Powody do studiowania Karnego w CSU:

 • Jest to multidyscyplinarny stopnia: studenci szeroki zakres tematów, w tym badań sprawiedliwości, kryminologii, socjologii, psychologii, filozofii, komunikacji i badań tubylczych. Oznacza to, że można badać różne ścieżki kariery i tematów zszyć dostosować swoje plany zawodowe lub prąd pracy
 • Kurs oferowany jest w trybie online i na kampusie w Bathurst oraz Port Macquarie, co pozwala na zbadanie, jak elastycznie jak trzeba
 • dla osób zainteresowanych karierą w policji, kurs oferuje uznaną drogę do ubiegania się o NSW Policji poprzez ADPP, z zastrzeżeniem zawodowej przydatności i dostępności stanowisk, które zostały ustalone w oparciu o potrzeby operacyjne NSW Policji
 • przygotować się do innych wyzwań sprawiedliwości społecznej, w tym uchodźców uwięzienia i sprawiedliwości społecznej oraz programów zapobiegania przestępczości w społecznościach tubylczych i nierodzimy.

Jak wejdę NSW Police?

Pod koniec pierwszego roku studiów, studenci mogą, jeśli zechcą, rozpocząć proces ubiegania się NSW Police. Obejmuje to zakończenie Certyfikat Uniwersytetu w Essentials siły roboczej i dalsze informacje można znaleźć na stronie NSW Police Recruitment. Po wybraniu tej opcji można wprowadzić Goulburn Akademii Policyjnej.

Z kredytu dostępnego na studia w Akademii Policyjnej Goulburn, studenci mogą zabezpieczyć zarówno ADPP kwalifikacji oraz stopnia Bachelor of Criminal Justice w ciągu trzech lat.

Choć oczywiście oferuje uznaną drogę dla studentów do ubiegania się NSW Policji za pośrednictwem ADPP zastrzeżeniem przydatności zawodowej, nie ma gwarancji, absolwent będzie oferowana miejsce lub miejsca pracy z NSW Police Force.

Czego się nauczę?

Absolwenci CSU posiadają duże doświadczenie teoretyczne i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i krytyczne w różnych dyscyplinach. Absolwenci rozumieją znaczenie zwrotności oraz stosowanie etyki, aby włączyć je do praktyki dobrego obywatelstwa i zastosować się do praktyki zawodowej. Studenci będą absolwentów Pozyskanie kompetencji kulturowej.

Możliwości zawodowe

Kariera znajdują się w takich dziedzinach jak:

 • policji
 • karnych i społeczne Badania i polityka sprawiedliwości
 • korekty, zwolnienia oraz parole
 • Prace związane z przestępcami i rodzin
 • organizacje społeczne i socjalne
 • Sąd nieletnich
 • Inny wymiar sprawiedliwości i zawodów sprawiedliwości społecznej.

informacje Wstęp

Orientacyjny ATAR

65,00

 • Standardowe kryteria przyjęć UAC zastosowanie do tego stopnia. Przedmioty HSC nie zakłada wiedzy. Nie ma żadnych innych wymagań zawodowych i zatrudnienia.

Przyszli studenci z obszarów regionalnych może być zagwarantowana ofertę na pełen etat badaniu wewnętrznym przed wydaniem AtAr uczestnicząc w szkołach Rekomendacji Scheme (SRS). Obszar obsługiwany przez CSU do stosowania systemu SRS jest definiowana jako północnej części miasta Victoria, ACT i większość regionalnych NSW, oprócz obszarów Sydney, Newcastle i Wollongong.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Charles Sturt University »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa