Bachelor of Design (Visual Communication) stopień dostarczy Ci podstawowych umiejętności i wiedzy do komunikowania pomysłów i informacji na szerokiej gamie nośników wizualnych. Z naciskiem na praktykę studio oparte będzie badać obszary takie jak projektowanie obrazu, typografii, projektowania układu, marki, historii projektowania, metod badawczych i projektowania stron internetowych opartych. Od dwóch roku, istnieją możliwości udziału w projektach żywych Wspólnoty lub branży, a można wybrać dwa praktyczne specjalizacji z następujących par: motion design i wizualizacji danych; gier i aplikacji projektowania; ilustracja; i fotografia. Można również wybrać obieralnych spoza projektu, takich jak produkcji reklamowej i medialnej. W całym programie będzie angażować się w projektach indywidualnych i zespołowych, rozwijać swoje umiejętności myślenia koncepcyjnego, korzystać z różnych technologii tradycyjnych i wschodzących i rozwinąć swój twórczy praktyki. W czwartym roku będzie zajmować stanowiska w naszej nagradzanej dydaktycznego pracowni projektowej, gdzie będzie można zdobyć doświadczenie w profesjonalnym środowisku uczenia się, przygotowuje do pracy w ekscytującej i rozwijającej się branży.

Studenci mogą wyjść z 1624 Bachelor of Studies Design po pomyślnym zakończeniu pierwszych trzech lat trwania programu.

Szczegóły

Szybkie zmiany wywołane globalizacją i rozwojem nowych technologii informacyjnych i mediów są przekształcenia projektowania komunikacji wizualnej oraz podnoszenie ekscytujące wyzwania i możliwości dla tych, grając twórczą rolę w tej dziedzinie projektowania.

Bachelor of Design (Visual Communication) stopień daje podstawowe umiejętności i wiedzę w tej ekscytującej i stale zmieniającym dziedzinie komunikacji wizualnej. Poparte założenia projektu graficznego, program jest dostarczany poprzez szereg kreatywnych i profesjonalnych rozwiązań projektowych. Poprzez szereg jednostek treningowych opartych i teoretycznych będzie rozwijać zakres umiejętności twórczych, intelektualnych i technicznych oraz wiedzę na temat czynników historycznych i kulturowych, które w dalszym ciągu rozwijać i informują szeroko idącej dyscypliny komunikacji wizualnej. Przez cały czas trwania programu będzie angażować się w projekty zarówno indywidualnych, jak i zespołowych, rozwijać swoje umiejętności myślenia koncepcyjnego zdobyć doświadczenie i zrozumienie studio praktyce i wykorzystać szeroką gamę technologii cyfrowych. Istnieją również możliwości udziału w projektach żywych społeczności oraz przemysłu.

Jednostki podstawowe można studiować w tym stopniu obejmują Projekt graficzny: Zrozumienie zasad, Projektowanie Zdjęcia, projekty Histories i futures, projekt graficzny: Process & Practice, Visual opowiadanie, Konstrukcja oparta Web & Time, projekt graficzny: Interaktywny Mediów, badając audiowizualny, Graphic design: kontekście zawodowym, projektowanie australijska, Społeczny Projekt: Badania i praktyka, studia kontekstowe, projekt graficzny: Opracowanie Personal Portfolio, Projektowanie projektu badawczego Główne projektowych, profesjonalny projekt Doświadczenie: The Studio, a profesjonalny projekt Experience : indywidualna praktyka. Będziesz także mieć dwie powiązania jednostek specjalizacji, które obejmują te z ilustracji, Photomedia, interaktywnego projektowania (Gry i aplikacje) oraz projektowanie graficzne (wizualizacja danych & Motion Design).

Doświadczenie praktyczne

W całej swojej stopniu będą angażować się w majtki projektowych, które pozwolą Ci rozwijać zrozumienie praktyki zawodowej i w jaki sposób rozwijające się obszary zainteresowania siedzieć wewnątrz współczesnej komunikacji wizualnej krajobrazu. W czwartym roku, profesjonalny program jest połączony z in-house studio projektowe, gdzie będzie można zdobyć doświadczenie w profesjonalnym środowisku. Będziesz także rozwijać główną Projekt i standardami branżowymi portfela w wybranej specjalizacji projektowania. Fakultatywne jednostka staż * jest dostępna do poziomu trzech i czterech studentów i zapewnia możliwość doświadczenia staż w firmie projektowej.

Kariera w Komunikacji Wizualnej

W Visual Communication absolwenta, będziesz cieszyć się szeroką i ekscytujący wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Możesz pracować jako:

  • grafik
  • fotograf
  • ilustrator
  • dyrektor artystyczny
  • projektant gier
  • projektant informacji
  • interactive designer
  • projektant stron internetowych
  • konstrukcja pedagog

Zakres i potencjał rynkowy dla specjalisty projektanta komunikacji wizualnej jest dynamicznie rozwijającym się w nowe obszary cyfrowej i tradycyjnych mediów zbiegają się i wyjść.

Jeśli jesteś zainteresowany nauczyciel wtórnym można studiować Bachelor of Studies Design (trzyletni punktu wyjścia), a następnie przez naszego nauczyciela szkoły średniej przebiegu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w Western Sydney University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
24,280 AUD
Wg lokalizacji
Wg daty