Bachelor of Design (komunikacja wizualna)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 8

Opis programu

Bachelor of Design (Visual Communication) stopień dostarczy Ci podstawowych umiejętności i wiedzy do komunikowania pomysłów i informacji na szerokiej gamie nośników wizualnych. Z naciskiem na praktykę studio oparte będzie badać obszary takie jak projektowanie obrazu, typografii, projektowania układu, marki, historii projektowania, metod badawczych i projektowania stron internetowych opartych. Od dwóch roku, istnieją możliwości udziału w projektach żywych Wspólnoty lub branży, a można wybrać dwa praktyczne specjalizacji z następujących par: motion design i wizualizacji danych; gier i aplikacji projektowania; ilustracja; i fotografia. Można również wybrać obieralnych spoza projektu, takich jak produkcji reklamowej i medialnej. W całym programie będzie angażować się w projektach indywidualnych i zespołowych, rozwijać swoje umiejętności myślenia koncepcyjnego, korzystać z różnych technologii tradycyjnych i wschodzących i rozwinąć swój twórczy praktyki. W czwartym roku będzie zajmować stanowiska w naszej nagradzanej dydaktycznego pracowni projektowej, gdzie będzie można zdobyć doświadczenie w profesjonalnym środowisku uczenia się, przygotowuje do pracy w ekscytującej i rozwijającej się branży.

Studenci mogą wyjść z 1624 Bachelor of Studies Design po pomyślnym zakończeniu pierwszych trzech lat trwania programu.

Szczegóły

Szybkie zmiany wywołane globalizacją i rozwojem nowych technologii informacyjnych i mediów są przekształcenia projektowania komunikacji wizualnej oraz podnoszenie ekscytujące wyzwania i możliwości dla tych, grając twórczą rolę w tej dziedzinie projektowania.

Bachelor of Design (Visual Communication) stopień daje podstawowe umiejętności i wiedzę w tej ekscytującej i stale zmieniającym dziedzinie komunikacji wizualnej. Poparte założenia projektu graficznego, program jest dostarczany poprzez szereg kreatywnych i profesjonalnych rozwiązań projektowych. Poprzez szereg jednostek treningowych opartych i teoretycznych będzie rozwijać zakres umiejętności twórczych, intelektualnych i technicznych oraz wiedzę na temat czynników historycznych i kulturowych, które w dalszym ciągu rozwijać i informują szeroko idącej dyscypliny komunikacji wizualnej. Przez cały czas trwania programu będzie angażować się w projekty zarówno indywidualnych, jak i zespołowych, rozwijać swoje umiejętności myślenia koncepcyjnego zdobyć doświadczenie i zrozumienie studio praktyce i wykorzystać szeroką gamę technologii cyfrowych. Istnieją również możliwości udziału w projektach żywych społeczności oraz przemysłu.

Jednostki podstawowe można studiować w tym stopniu obejmują Projekt graficzny: Zrozumienie zasad, Projektowanie Zdjęcia, projekty Histories i futures, projekt graficzny: Process & Practice, Visual opowiadanie, Konstrukcja oparta Web & Time, projekt graficzny: Interaktywny Mediów, badając audiowizualny, Graphic design: kontekście zawodowym, projektowanie australijska, Społeczny Projekt: Badania i praktyka, studia kontekstowe, projekt graficzny: Opracowanie Personal Portfolio, Projektowanie projektu badawczego Główne projektowych, profesjonalny projekt Doświadczenie: The Studio, a profesjonalny projekt Experience : indywidualna praktyka. Będziesz także mieć dwie powiązania jednostek specjalizacji, które obejmują te z ilustracji, Photomedia, interaktywnego projektowania (Gry i aplikacje) oraz projektowanie graficzne (wizualizacja danych & Motion Design).

Doświadczenie praktyczne

W całej swojej stopniu będą angażować się w majtki projektowych, które pozwolą Ci rozwijać zrozumienie praktyki zawodowej i w jaki sposób rozwijające się obszary zainteresowania siedzieć wewnątrz współczesnej komunikacji wizualnej krajobrazu. W czwartym roku, profesjonalny program jest połączony z in-house studio projektowe, gdzie będzie można zdobyć doświadczenie w profesjonalnym środowisku. Będziesz także rozwijać główną Projekt i standardami branżowymi portfela w wybranej specjalizacji projektowania. Fakultatywne jednostka staż * jest dostępna do poziomu trzech i czterech studentów i zapewnia możliwość doświadczenia staż w firmie projektowej.

Kariera w Komunikacji Wizualnej

W Visual Communication absolwenta, będziesz cieszyć się szeroką i ekscytujący wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Możesz pracować jako:

  • grafik
  • fotograf
  • ilustrator
  • dyrektor artystyczny
  • projektant gier
  • projektant informacji
  • interactive designer
  • projektant stron internetowych
  • konstrukcja pedagog

Zakres i potencjał rynkowy dla specjalisty projektanta komunikacji wizualnej jest dynamicznie rozwijającym się w nowe obszary cyfrowej i tradycyjnych mediów zbiegają się i wyjść.

Jeśli jesteś zainteresowany nauczyciel wtórnym można studiować Bachelor of Studies Design (trzyletni punktu wyjścia), a następnie przez naszego nauczyciela szkoły średniej przebiegu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Czytaj więcej

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Pokaż mniej
Sydnej , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydnej + 7 Więcej Mniej