• Kwalifikacje: Bachelor of Engineering
  • Długość i czas trwania: 4 lata, 240 credits
  • Campus: Kokkola
  • Wybór studenta: Egzamin wstępny dla wszystkich kwalifikujących się wnioskodawców. Wybór Student albo na podstawie egzaminu wstępnego lub egzaminu wstępnego i wyniki w nauce.

Technologia informacyjna - coraz więcej możliwości! Pole IT oferuje ogromne możliwości dla młodych kreatywnych ludzi, którzy opanowali podstawy i technologii wykorzystywanych do budowy nowych aplikacji i systemów. Oprogramowanie i komunikacja zmienić sposób osób i organizacji, co w ich codziennej działalności. We wszystkich dziedzinach życia, nie ma miejsca na nowe innowacje, które pomagają ludziom robić rzeczy w lepszy sposób przy użyciu technologii IT - nasz świat może stać się bardziej przyjazne dla użytkownika, bardziej ekonomiczne, bardziej wydajne i zmniejszyć zużycie energii.

Program studiów w dziedzinie technologii informatycznych oferuje Państwu szeroką wiedzę w zakresie inżynierii oprogramowania i komunikacji. Otrzymasz umiejętności potrzebne w budowaniu nowych aplikacji i systemów opartych na potrzebach klientów. Oprócz regularnych kursów oferujemy zaawansowanych projektów rzeczywistych, gdzie można wyzwanie siebie.

Studia inżynierskie IT składa się z mniej lub bardziej stałych podstawowych badań i szybko rozwijające się nowe technologie. Musisz się zarówno do rozwiązywania rzeczywistych problemów świata, z oprogramowania i systemów informatycznych. Pracy inżynierów jest bardzo praktycznie zorientowane. Wszystkie badania zawodowe zawierają dużo uczenia się przez działanie. Dla zaawansowanych studentów oferujemy możliwość wzięcia udziału w naszych projektach badawczo-rozwojowych w trakcie studiów.

Nasze główne specjalizacje są Inżynieria oprogramowania i Technologii komunikacyjnych. Są to najszybciej rozwijających się obszarów IT. Masz umiejętności do tworzenia aplikacji przy użyciu różnych języków programowania i platform. Możesz również dowiedzieć się, jak korzystać z istniejących usług do budowania rozwiązań do potrzeb klienta, a nawet wymyślają własne nowych usług poprzez połączenie istniejących.

Ze względu na szybkie tempo wzrostu branży IT zapotrzebowanie na nowych specjalistów jest wysoka. Młodzi profesjonaliści są cenione ze względu na ich umiejętności uczenia się oraz elastyczność. W wielu projektach często są technologie, które są nowe, nawet na doświadczonych specjalistów, więc swoje umiejętności uczenia się są istotnym atutem. Przy rozwiązywaniu potrzeb klientów potrzebne są umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Nazwy zawodowe: Projektant oprogramowania, kierownik projektu, R & D Engineer, Menedżer IT, Ekspert do spraw bezpieczeństwa, systemy sieciowe administrator, specjalista od sieci, CEO firmy start-up Współpraca z życia zawodowego: Kosila Digimedia Oy Raisoft Ltd, SK Protect Oy, Boliden Kokkola Oy, Alfame Systems, Maintpartner Apex Automation, Sasken Finlandii Kemira GrowHow Oy, Hur Oy, Livion Oy, badania Elisa Oyj podyplomowe: W Kokkola, University Consortium Chydenius oferuje możliwość studiowania w programie magistra w dziedzinie technologii informatycznych (w języku fińskim) i jest możliwe do zastosowania bezpośrednio z programu studiów Centria UAS 'w dziedzinie technologii informatycznych. Indywidualny plan studiów będzie dla każdego ucznia według poprzedniej realizacji studiów i stopnia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Centria University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,000 EUR
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Application online: www.studyinfo.fi
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Application online: www.studyinfo.fi
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Application online: www.studyinfo.fi
Data końcowa