Read the Official Description

metropolia_electronics

Cele

Studiuje elektronikę w prawdziwie wielokulturowym środowisku w Metropolii daje doskonały start do międzynarodowej kariery w szybko rozwijającej się i trudnej dziedzinie technologii. Stopień daje solidne podstawy do pracy jako inżynier w dowolnym miejscu na świecie, w różnych pozycjach.

Tematy

Swoje studia w ramach Programu Stopnia w Elektronika obejmują rozległe badania z głównych wymagań w dziedzinie nauk przyrodniczych i zróżnicowaną gamę elektroniki studiów zawodowych.

Możesz Specjalizujemy się w następujących dziedzinach elektroniki, między innymi: systemy wbudowane, bezprzewodowe czujniki, telekomunikacja i elektronika i EMC. kwalifikacje zawodowe są uzupełnione o zarządzaniu projektami, języka i komunikacji i badaniach.

Poznasz aspektów międzykulturowych ze względu na środowisko badania wielokulturowej i społeczności studenckiej.

Perspektywy rozwoju kariery

Badając elektronikę w Metropolii można stać się ekspertem na przykład w projektowaniu i wdrażaniu systemów bezprzewodowych czujników do kontroli środowiska i energooszczędnego budownictwa mieszkaniowego. Jako inżynier elektroniki będzie pracować na przykład jako projektant elektroniki w laboratorium badawczego z innymi specjalistami. Ty i Twój zespół projektowania układów elektronicznych dla różnych zastosowań.

Można również pracować w fabrykach produkcyjnych i urządzeń testujących. Jako inżynier może być menedżer pracuje zespół specjalistów odpowiedzialnych za produkcję. W tej roli kwestie środowiskowe są również mocno podkreślić. Jako inżynier elektroniki można również pracować w konkretnym przypadku sprzedaży i marketingu urządzeń, ponieważ wiele z tych urządzeń są tak skomplikowane, że głęboka wiedza inżyniera jest potrzebne w tych działaniach.

Studiuje elektronikę w Metropolia University of Applied Sciences daje klucze do sukcesu w żadnej z tych interesujących dziedzin.

Stypendia

Na każdym kierunku studiów jest ustalono, że 50% wnioskodawców pochodzących spoza krajów UE / EOG, posiadający najbardziej udanych wyniki egzaminu wstępnego, otrzyma pełne zwolnienie z czesnego w pierwszym roku akademickiego.

W czasie 2-4. roku akademickiego, stypendium obejmujący 75% rocznego czesnego zostanie przyznany pod warunkiem, że student uzyskał:

  • minimum 55 punktów (ECTS) w poprzednim roku akademickim (kończący się w dniu 31 lipca) w programie Studia licencjackie
  • minimum 20 punktów (ECTS) w trakcie poprzedniego semestru (semestr jesienny kończąc 31.12. i kończący semestr letni 31.7.) w studia magisterskie

W latach 2-4, a pozostałe 25% czesnego studenta może zostać uchylony, jeśli szkoła uzna, że ​​jest to uzasadnione na podstawie społecznych, zdrowotnych lub innych powodów.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Metropolia University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- 0 € lub 12000 € dla wnioskodawców spoza UE / EOG
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa