metropolia_electronics

Cele

Studiuje elektronikę w prawdziwie wielokulturowym środowisku w Metropolii daje doskonały start do międzynarodowej kariery w szybko rozwijającej się i trudnej dziedzinie technologii. Stopień daje solidne podstawy do pracy jako inżynier w dowolnym miejscu na świecie, w różnych pozycjach.

Tematy

Swoje studia w ramach Programu Stopnia w Elektronika obejmują rozległe badania z głównych wymagań w dziedzinie nauk przyrodniczych i zróżnicowaną gamę elektroniki studiów zawodowych.

Możesz Specjalizujemy się w następujących dziedzinach elektroniki, między innymi: systemy wbudowane, bezprzewodowe czujniki, telekomunikacja i elektronika i EMC. kwalifikacje zawodowe są uzupełnione o zarządzaniu projektami, języka i komunikacji i badaniach.

Poznasz aspektów międzykulturowych ze względu na środowisko badania wielokulturowej i społeczności studenckiej.

Perspektywy rozwoju kariery

Badając elektronikę w Metropolii można stać się ekspertem na przykład w projektowaniu i wdrażaniu systemów bezprzewodowych czujników do kontroli środowiska i energooszczędnego budownictwa mieszkaniowego. Jako inżynier elektroniki będzie pracować na przykład jako projektant elektroniki w laboratorium badawczego z innymi specjalistami. Ty i Twój zespół projektowania układów elektronicznych dla różnych zastosowań.

Można również pracować w fabrykach produkcyjnych i urządzeń testujących. Jako inżynier może być menedżer pracuje zespół specjalistów odpowiedzialnych za produkcję. W tej roli kwestie środowiskowe są również mocno podkreślić. Jako inżynier elektroniki można również pracować w konkretnym przypadku sprzedaży i marketingu urządzeń, ponieważ wiele z tych urządzeń są tak skomplikowane, że głęboka wiedza inżyniera jest potrzebne w tych działaniach.

Studiuje elektronikę w Metropolia University of Applied Sciences daje klucze do sukcesu w żadnej z tych interesujących dziedzin.

Stypendia

Na każdym kierunku studiów jest ustalono, że 50% wnioskodawców pochodzących spoza krajów UE / EOG, posiadający najbardziej udanych wyniki egzaminu wstępnego, otrzyma pełne zwolnienie z czesnego w pierwszym roku akademickiego.

W czasie 2-4. roku akademickiego, stypendium obejmujący 75% rocznego czesnego zostanie przyznany pod warunkiem, że student uzyskał:

  • minimum 55 punktów (ECTS) w poprzednim roku akademickim (kończący się w dniu 31 lipca) w programie Studia licencjackie
  • minimum 20 punktów (ECTS) w trakcie poprzedniego semestru (semestr jesienny kończąc 31.12. i kończący semestr letni 31.7.) w studia magisterskie

W latach 2-4, a pozostałe 25% czesnego studenta może zostać uchylony, jeśli szkoła uzna, że ​​jest to uzasadnione na podstawie społecznych, zdrowotnych lub innych powodów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Metropolia University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- 0 € lub 12000 € dla wnioskodawców spoza UE / EOG
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa