Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Engineering w inżynierii informatycznej i telekomunikacyjnej

&nbsp

W programie WKP, studenci muszą uczyć się wielki sumie 145 punktów. Dwie opcje są dostępne dla studentów ICE; Technologia tj. Komunikacja Inżynieria (CE) i informacyjne (IT) Opcje. Na pierwszym i drugim roku studenci ICE będą te same kursy dla obu opcji. Na trzecim i czwartym roku studenci ICE zajmie kilka wspólnych kursów, w tym specjalne kursy dla każdej opcji. Należy pamiętać, że program ICE ma na celu zapewnienie wiedzy i umiejętności związanych w szerokim zakresie CE i IT. Stanowi to jedną z głównych przemian współczesnego życia i związane z nimi kursy zostały zaprojektowane w celu zilustrowania wszystkie główne wątki.

&nbsp

Nad programem czterech lat, zakres kursów umiejętności opartych i generycznych będzie oferowana w celu de-velop wszechstronne absolwentów jako 'całe życie uczących się.Takie kursy będą obejmowały umiejętności komunikacyjne do rozwoju wykorzystania języka angielskiego, inżynierię zawodowego, obliczanie i szereg liberalnych studiów. AP-proach ramach specjalistycznych kursów będzie również przekazanie studentom zrozumienia podstawowych zasad wraz z pojemności być na bieżąco z nowej wiedzy. Ponadto, studenci ICE zbada pięć laboratoryjnych kursy oraz aby zdobyć praktyczne doświadczenie i lepsze zrozumienie związanych z materiałów objętych w innych kursach.

&nbsp

Projekt konstrukcja w trzech ostatnich semestrów jest ważnym elementem programu WKP, pozwalając studentom zastosować swoje umiejętności i wiedzę w zakresie specjalistycznej techniki. Długość projektu wymaga ucznia do planu i czasu zarządzać rozszerzoną działalność, która wprowadza istotne aspekty praktyki inżynierskiej, w tym element zarządzania projektami, poza czysto techniczny.Główne dostarczane będzie znaczącym raport projekt i prezentacja dla publiczności, w tym niektórych przemysłowców odwiedzających. Ogólna skala projektu jest nieodłącznie ważna, i sprawia, że ​​formalne zakończenie serii etapów pośrednich nieodpowiednich. Niemniej jednak niektóre kontroli i równowagi zostaną wprowadzone poprzez wymogu przekazywania raportów okresowych, kolokwiów itd.. W szczególności, studium wykonalności i wstępny plan-Ning etap zostanie formalnie wymagane w elemencie opisane jako część koncepcji projektu A, podczas semestru 6. Zapewni to, że podstawowy planowania, badania literatury i krytyczne, potencjalnie czasochłonne aspekty, takie jak wytwarzania sprzętu i specjalnej zakupu komponentów, będzie na miejscu przed głównym projektem (część B i C) rozpoczyna się w roku 4. Należy pamiętać, że praca w zaprojektowaniu części B w semestrze 7 będą kontynuowane w ostatnim odcinku zaprojektowaniu części C w semestrze 8.

&nbsp

Zakres metod nauczania i uczenia będą rozmieszczone na całym programu WKP, zgodnie z nadrzędną, nauczania instytucjonalnych i strategii uczenia się. Wykłady, seminaria, warsztaty i zajęcia praktyczne będą widoczne w całym programie. Czas kontaktu dla ocenianych elementów będzie de-lineated ramach każdego zarysu kursu. Jednak każdy kurs przyjmie strategię mającą na celu nadania poczucia osobistej odpowiedzialności za uczenie się ze strony ucznia. Reżyseria i zasobów-based learning, w tym właściwego stosowania IT, zostaną zatrudnieni przez i przyczyni się do rozwoju "całe życie uczniów".

&nbsp

&nbsp

Wymagania wstępne

&nbsp

Studenci muszą spełniać następujące wymagania ogólne wstępnych. Wnioskodawca musi posiadać:

  • M.6 Certyfikat (klasa 12) lub jego odpowiednik (5 'O' poziom ze średnią C lub lepiej);
  • dobre zdrowie fizyczne i psychiczne i być bez żadnych chorób zakaźnych;
  • wyraźnego zapisu dobrego zachowania;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego.

&nbsp

Angielski w zakresie znajomości języka

&nbsp

Wszyscy kandydaci muszą spełniać wymagania wstępne dla znajomości języka angielskiego specyficzne dla szczegól-ności Wydziału lub programu studiów w zależności od przypadku może być (ogólnie IELTS 5,0 lub równoważny).

&nbsp

Uwaga: W zależności od rzeczywistych wynikach oceny stopnia wnioskodawca może zostać warunkowo przyjęte z obowiązkowym uczestnictwem w którymkolwiek z angielsko-intensywnych kursów przewidzianych. Ich celem jest przynieść wnioskodawcy poziom, do pełnego poziomu wjazdu, zwiększenie poziomu wjazdu, jak i na poziomie Entry Fundacji przypadku. Zwiększona Wejście odnosi się do studentów biorących mniej Płatne kursy jednocześnie studiując addycyjne angielskich LAN-guage zajęcia, dopóki nie osiągnął satysfakcjonującego poziomu biegłości, aby przejść w normalnym tempie.Fundacją dacji Wejście odnosi się do uczniów przyjmowanych do dodatkowego roku lub więcej przygotowawczych programu studiów do osiągnięcia pełnego wpisu.

&nbsp

Dla obiecujących kandydatów, których sprawność jest nieco niższy niż wymagany (np. pasmo IELTS 4,0 lub 4,5) stosowne nauczanie jest oferowane, aby pomóc im szybko nadrobić i osiągnąć wymagany poziom dzięki azjatyckim uniwersyteckie istniejącej Intensywne przygotowanie akademickie (IAP) programu i angielski Program Immersion (EIP).

Zobacz 6 więcej kursów w Asian University Thailand »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa