Przeczytaj oficjalny opis

Program licencjat z inżynierii mechanicznej - Projektowanie i Innowacje w przemyśle

Jeśli są Państwo zainteresowani interakcją między ludźmi, produkcji, ochrony środowiska i gospodarki, a następnie Mechanical Engineering - Projektowanie i przemysłowe kawaler Innowacje studiów jest dla Ciebie. Program rozpoczyna się we wrześniu.

&nbsp

Na kierunku inżynierii mechanicznej - projektowanie i innowacji przemysłowej, możesz wziąć udział w rozwiązywaniu problemów technicznych i ogólnie w przyszłości w dziedzinie inżynierii mechanicznej To jest dyscypliną, która ma również rozważyć i poszanowania środowiska naturalnego, społeczeństwa i gospodarki. .

&nbsp

Połączenie kompetencji technicznych w budownictwie, projektowanie, termodynamiki, mechaniki i szeroką wiedzę na temat elektrycznego teorii ekonomii i zarządzania zapewnić dobre możliwości zarówno dla specjalistycznych i kierowniczych.

&nbsp

Mechaniczny Studia Engineering jest jeden, który łączy wiedzę teoretyczną z wielu różnych dziedzin. Będziesz kwalifikacje zarówno w kraju i zagranicą do angażowania się w praktycznym rozwiązywaniem problemów i rozwoju.

&nbsp

W Mechanicznego studiów Inżynierii poznasz właściwości materiałowych, produkcji energii oraz rozwoju produktów. Będziesz pracować z funkcjonalności, środowiska i estetyki. Interakcja pomiędzy produktami i ludzi, którzy ich używają są głównym celem programu.

&nbsp

Otrzymasz rozległą wiedzę techniczną z zakresu mechaniki i termodynamiki i nauczyć się korzystać z zaawansowanych 3D, IT oparty narzędzi obliczeniowych do projektowania i wytwarzania produktów przemysłowych i rośliny.

&nbsp

Prace projektowe w trakcie umożliwią wgląd, na przykład, wymiarowanie i projektowanie przekładni i systemów energetycznych, w tym samym czasie, co zapewnia doświadczenie z tłokowych silników, pomp, suwnic, układu kierowniczego i wielu innych obiektów inżynierskich.

Zobacz 2 więcej kursów w Copenhagen University College of Engineering »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
7 semestry
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa