Read the Official Description

metropolia_it

Dlaczego Technik Informacyjnych Metropolii?

Technologia informacyjna jest wszędzie w dzisiejszym społeczeństwie, jak to jest potrzebne w mediach elektronicznych i urządzeń, komputerów, urządzeń gospodarstwa domowego, a niemal w każdej części naszego codziennego życia.

Oferujemy:

  • Doskonała kombinacja kursów podstawowych i zawodowych w zakresie technologii informatycznych
  • wysokiej jakości edukacji
  • Solidne podstawy do pracy jako inżynier zarówno w Finlandii, jak i za granicą
  • Główne opcje inteligentnych systemów, rozwiązań mobilnych i Internetu przedmiotów i cloud computing
  • Międzynarodowe i wspierające środowisko uczenia się
  • Multidyscyplinarna instytucja edukacyjna z rozległej sieci partnerskiej

Mogę być studentem w dziedzinie technologii informatycznych?

Tak, możesz! Nie trzeba być ekspertem, aby rozpocząć z komputera, jak będziemy można wyposażyć w wiedzę i umiejętności wymagane w tej dziedzinie. Po prostu trzeba być popełnione i uczeń ciężko pracujących z oddanego postawy wobec świata informatyki i inżynierii. Oferujemy międzynarodowe środowisko badanie, w którym masz możliwość dokonania przyjaciół i przyszłych kolegów ze studentami z całego świata.

Co będziesz studiować?

Poznasz podstawy w podstawowych przedmiotów inżynierskich takich jak matematyka i fizyka. studiów zawodowych w zakresie technologii informatycznych będzie wzmocnić swoje umiejętności inżynierskie oprócz języków i umiejętności komunikacyjnych i kursów biznesowych, które będą doładować swoje kompetencje.

Zostaniesz połączony z pracy na życie w trakcie studiów poprzez projekty związane z przemysłem, okresy stażu i ostatni rok projektu. Daje to szansę na stworzenie użytecznych sieci i zaplanować swoją przyszłą karierę podczas studiów.

Jak badania są realizowane?

Studia są organizowane w wielu sposobów, takich jak wykłady, praca w grupach, projekty, tutoriale i samokształcenie. Badania wymagają obecności w pełnym wymiarze czasu w większości kursów. Można także wybrać kursy z oferty on-line. Metropolia daje możliwość podjęcia indywidualnych ścieżek kształcenia w celu zapewnienia sprawnego przebiegu studiów.

Będziesz uczyć się cztery 15 kursów ECTS w pierwszym roku i kursy wymagają obecności w pełnym wymiarze godzin.

główne opcje

będzie można wybrać swój znaczący opcję podczas pierwszego roku studiów. Można wybrać opcję główną spośród czterech opcji oferowanych w dziedzinie technologii informatycznych. Zaczynając studia w głównych opcji wymaga, czy zostały wykonane zgodnie z planem programu nauczania i ukończyli 60 ECTS.

Opcja Duże daje wgląd w-głębokości w dziedzinach, które są istotne i aktualne w każdej większej opcji. Możesz również rozszerzyć swoją wiedzę w innych głównych opcji, biorąc go za drobne opcja w studiach inżynierskich. Główne opcje i oferta oczywiście w opcjach głównych mogą ulec zmianie.

Co nas czeka po studiach?

Można mieć wiele różnych ścieżek kariery i dalszych studiów po swojej studiów. Twoja przyszłość pracy może wynosić od systemów, oprogramowania i sprzętu komputerowego do projektowania, doradztwa i wsparcia produktu stanowiskach kierowniczych.

Wielu naszych absolwentów również prowadzić do dalszych badań w różnych studiach magisterskich w prestiżowych uniwersytetów zarówno w Finlandii, jak i za granicą.

Stypendia

Na każdym kierunku studiów jest ustalono, że 50% wnioskodawców pochodzących spoza krajów UE / EOG, posiadający najbardziej udanych wyniki egzaminu wstępnego, otrzyma pełne zwolnienie z czesnego w pierwszym roku akademickiego.

W czasie 2-4. roku akademickiego, stypendium obejmujący 75% rocznego czesnego zostanie przyznany pod warunkiem, że student uzyskał:

  • minimum 55 punktów (ECTS) w poprzednim roku akademickim (kończący się w dniu 31 lipca) w programie Studia licencjackie
  • minimum 20 punktów (ECTS) w trakcie poprzedniego semestru (semestr jesienny kończąc 31.12. i kończący semestr letni 31.7.) w studia magisterskie

W latach 2-4, a pozostałe 25% czesnego studenta może zostać uchylony, jeśli szkoła uzna, że ​​jest to uzasadnione na podstawie społecznych, zdrowotnych lub innych powodów.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Metropolia University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- 0 € lub 10000 € / rok dla studentów spoza UE / EOG
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa