Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Fine Arts - dzieła sztuki

&nbsp

Podstawowe kursy w sztuce głównej pozwalają badać media i praktyki rysunku, malarstwa, grafiki i rzeźby. Członków wydziału reprezentowania różnych środowisk i oferują szeroki zakres umiejętności, informacji i opinii. Przez mentora, praktyka, i dyskusji, zaczniesz tworzyć i wyrażać świadomość historycznych i koncepcyjne korzeni swojej pracy. Będzie rozwijać techniczne i krytycyzmu i będzie się rozwijać do zaawansowanego niezależnego badania.


Dodatkowo do wybranego kierunku studiów, będziesz mieć okazję do innych kursów, które odkrycie różnego plastyki obawy z interdyscyplinarnego podejścia. Na wyższym poziomie, kursy te także Państwu możliwości staży staż w galeriach, muzeach i centrach prowadzonych przez artystę.


Absolwenci Dzieła sztuki NSCAD głównych są udane artyści studio, administratorów galeria, film / teatr scenografowie, ilustratorów, grafików i profesjonalnych sztuki pisarzy. Wiele odbywania studiów podyplomowych i stać się krytycy, kuratorzy, architekci, galeria i muzeum, archiwiści i college / uniwersytet profesorowie.

Zobacz 8 więcej kursów w NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa