Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Fine Arts - Intermedia

&nbsp

Program oferuje możliwości Intermedia odkrywać interdyscyplinarnych praktyk, współpracy i badań oraz konceptualne i społecznych problemów w zakresie sztuki mediów, w tym film, wideo, instalacja, performance, audio sztuki, mediów cyfrowych i fotografii.

&nbsp

Hybrydowe podejście do sztuki mediów pozwoli wyciągnąć od indywidualnych umiejętności czy rozciągać sztuki, wzornictwa, rzemiosła, lub badań krytycznych. Z naciskiem studio, program prowadzony jest przez ciekawość, poszukiwanie, interdyscyplinarność i rozwoju koncepcyjnego.


Absolwenci programu Intermedia NSCAD firmy odnoszą sukcesy artyści studio pracujące w obszarach film, wideo, elektroniki i robotyki, dźwięku i montażu. Inne ustalenia kariery jako administratorów galerii, pedagogów społecznych, pisarzy i artystycznych.Wiele odbywania studiów podyplomowych i stać się krytycy, kuratorzy i college / uniwersytet
profesorów.Udogodnienia


Jako student Intermedia, będziesz mieć dostęp do personelu technicznego i zaplecza usług fotograficznych, centrum multimedialne i filmu, ale może również uzyskać dostęp do Print Services Projekt, a drewno i sklepy metalowe zakończenia pracy.

Zobacz 8 więcej kursów w NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa