Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Fine Arts - Fotografia

&nbsp

Po roku Fundacja, będziesz miał możliwość narazić się na każdym aspekcie obrazu nieruchomego poprzez kursy historii, fotografii dokumentalnej, cyfrowy, zagadnień fotograficznych, oświetlenie, kamera i wiele innych.


Będziesz zbadania technicznych, historycznych i teoretycznych zagadnień związanych współczesnej fotografii. Zdobędziesz wiedzę w konwencjonalnych metod tworzenia obrazów cyfrowych i hybrydowych i rozwijać swoją praktykę artystyczną. Możesz również uzyskać krytyczne rozumienie estetycznych i społecznych dyskursów, w fotografii.


Absolwenci programu Fotografia NSCAD firmy odnoszą sukcesy artystów komercyjnych fotografów, pisarzy i administratorów ekologia. Wielu naszych absolwentów wykonywał studia i stały się kuratorzy, krytycy, historycy sztuki i college / uniwersytet profesorowie.


Usługi fotograficzne

Jak przypisanego studenta starszego photography, otrzymasz 24-godzinny dostęp do ciemni i urządzeń komputerowych. Istnieją dwa gminne czarne i białe ciemnie z 30 powiększalników i dwa 20-calowe maszyny do przetwarzania, studio oświetlenie wyposażone w elektroniczny flash i systemów oświetlenia wolframu oraz kopiowania i drukowania obiektów wykończeniowe. NSCAD również bogaty wybór sprzętu fotograficznego, w tym wielu cyfrowych i kamer filmowych, metrów światła, statywy, i przenośnych zestawów oświetleniowych. Mamy też pracownię obrazowania cyfrowego wyposażonego w komputerach Macintosh, skanery, szeroko formatu drukarka atramentowa, i średnim Imacon formacie Skaner.

Po zakończeniu Fundacji Fotografia (FNDN 1320) będzie nabyć dostęp do ciemni i usług wyposażenia działu fotografii (w tym laboratoryjnych i specjalistycznych obszarów produkcyjnych do czerni i bieli, kolor i cyfrowych procesów obrazowania) waszych studiów na NSCAD i niezależnie z twoich głównych.

Zobacz 8 więcej kursów w NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa