Licencjat sztuk Pięknych

Whitecliffe Fine Arts absolwentów tworzyć atrakcyjne i potężne wizualne wyrażenia swoich pomysłów. Poprzez zrozumienie i działających w dziedzinie coraz większej sztuki wizualnej, uczą się szybko przystosować, krytycznego myślenia i odgrywać wiodącą rolę w kształtowaniu kultury współczesnej.

Rozwój zrównoważonej praktyki artystycznej za pomocą różnych mediów twórczej jest podstawą studiów Sztuk Pięknych Uniwersytetu Whitecliffe. Studenci zbadanie tradycyjnych i współczesnych materiałów, technik i metod w stosunku do swoich projektów. Zrozumienie każdego studenta zagadnień teoretycznych i wizualnych jest rozwijany i wyzwanie, aby pomóc im umieścić swoją pracę w stosunku do odpowiedniej dziedzinie krajowego i międzynarodowego.

Badanie

Plastyka uczniowie rozwijają umiejętności i doświadczenie z malarstwa, grafiki, fotografii, wideo, cyfrowych mediów i instalacji przestrzennych. Z wejściem głównych Sztuk Pięknych w drugim roku, studenci odpowiedzi na zestaw zadań, które rozwijają umiejętności formalnych i konceptualnych pozostawiając swobodę dla indywidualnej interpretacji tematycznej. Jako studenci postępy są zachęcani do refleksji nad mocnych stron swojej pracy i rozwoju własnego twórczego głos. Proces ten pozwala im mieć coraz rękę w tworzeniu własnych programów studiów, pozostając pod ścisłym nadzorem wykładowców.

Studenci na kierunku ASP są one głównie situated St Georges Bay Road Studios i są przypisane własne urządzenia typu studio z dostępem przez siedem dni w tygodniu.

Oprócz regularnego otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich pracy w trakcie trwania (czasami ze źródeł zewnętrznych), studenci muszą wystawić wystaw ocenę w swoich pracowniach pod koniec każdego semestru. Wystawy te są wymogiem formalnym oceny, które jest również okazją dla studentów do zaprezentowania swoich prac. Jest to zarówno intensywne badania i satysfakcjonujące doświadczenie niezbędne dla wschodzących artystów.

wystawy

Pearce Galeria stanowi doskonałe miejsce dla studentów, wykładowców oraz wizyty artystów wystawowa. wystawy zdjęć narażać studentów do prac profesjonalnych artystów współczesnych i wzmocnić relacje między studentami Whitecliffe, wykładowców i społeczności sztuki współczesnej. Coraz większa liczba studentów badają dodatkowe inicjatywy wystawiennicze z udziałem komercyjnych galerii, sklepów, magazynów i billboardów.

Poza

Absolwenci podjęli kariery w pełnym wymiarze czasu praktykujących artystów, otworzył własne galerie i pracował w branży artystycznej. Nasz kurs jest tak skonstruowane, aby wyprodukować uczniów BFA z wysokim stopniem elastyczności i szerokiego zakresu umiejętności, ustawiając je mieć świadomość swojego miejsca w świecie sztuki. Pewna liczba absolwentów wykładać w szkołach i instytucjach szkolnictwa wyższego. Absolwenci Whitecliffe BFA również osiągnęła wysoki poziom sukcesu w uzyskaniu miejsca w programach MFA krajowym i międzynarodowym. Patrz strona 7 prospektu dalszych szczegółów.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Whitecliffe College of Arts & Design

Zobacz 3 więcej kursów w Whitecliffe College of Arts & Design »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Mar 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa