Bachelor of Fine Arts

University of Montana

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Fine Arts

University of Montana

Szkoła Sztuki oferuje profesjonalne kursy i liberalnej edukacji artystycznej w sztukach wizualnych. Kursy w Bachelor of Fine Arts studia staramy się zapewnić intensywne kształcenie zawodowe dla studentów zainteresowanych karierą sztuki. Dla studentów zainteresowanych liberalnej edukacji artystycznej z naciskiem na sztukach wizualnych, Bachelor of Arts i Master of Arts stopni zaspokojenia ich potrzeb. Poświadczenia nauczania jest dostępny dla studentów poszukujących uzyskaniu pozwolenia na nauczanie w szkołach K-12.

Szkoła Sztuki zaprasza ludzi z Montany i poza nią poprzez wspieranie uczniów do zdobywania wiedzy, umiejętności i wiedzy na temat sztuk wizualnych jako wzbogacenie do codziennego życia. Aby osiągnąć ten cel, School of Art jest dedykowany do następujących celów:

  • W celu zapewnienia wysokiej jakości preparat do studentów zainteresowanych w realizacji kariery zawodowej w sztukach plastycznych, edukacja artystyczna, historia sztuki i krytyki artystycznej.
  • Aby utrzymać wspólnotę praktykujących artystów i uczonych, jak wydziału w celu zapewnienia znaczącej mentoring i rygorystyczne wyzwanie intelektualne dla uczniów.
  • Aby przyczynić się do kulturalnego i artystycznego klimatu kreatywności i ciekawości intelektualnej na terenie kampusu, lokalnej społeczności i państwa.
  • Aby służyć lokalnej społeczności, państwa, regionu i narodu jako źródło wiedzy w dziedzinach naukowych, twórczych i technicznych sztukach wizualnych.

Szkoła Sztuki zapewnia wszechstronne wykształcenie w studio sztuki, w tym intensywnych hands-on studio praktyce, historii sztuki, krytyki i teorii. Programy zapewniają gruntowne szkolenia zawodowe dla studentów zainteresowanych karierą w dziedzinie sztuki. Witamy w Szkole Sztuki.

Program fundacji ma na celu przygotowanie uczniów do dalszej nauki w sztuce poprzez wprowadzenie strategii i umiejętności istotnych dla twórczej ekspresji wizualnej. Studenci rozwijać zrozumienie tego, jak formalnego języka, materialnych wrażliwości i szerokiej gamy praktyk artystycznych mogą wyrażania treści i wyrażania idei. Program ustanawia również rzemiosła i pracy twórczej oczekiwania zachęcając jednocześnie ryzyko, eksperymentowanie i rozwiązań cross-media. Ta skoordynowana nauczania wprowadzające pięciu klas obejmuje wszystkie obszary studio sztuki i historii doświadczeń i wprowadza studentów w pełnym zakresie dyscyplin w celu ewentualnego przyszłego badania. Zajęcia mają na celu być podjęte na początku oczywiście studenta studiów i są warunkiem wstępnym dla większości innych zajęć artystycznych.

Fundacje Kursy

  • Wizualne Język: Rysowanie
  • Wizualne Język: Projektowanie 2D
  • Wizualne Język: 3D Design
  • Art World Civilization: Antyczna do Sztuki Średniowiecznej
  • Art World Civilization: Early Nowoczesne sztuce współczesnej
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Missoula, Montana
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Missoula, Montana
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą