Bachelor of Neuroscience

University of Montana

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Neuroscience

University of Montana

Neuroscience, interdyscyplinarne badania układu nerwowego i mózgu, jest uznanym obszarem badań naukowych i jeszcze powstającej strefy intensywnego skupienia. UM Neuroscience Główne przyczynia się do zrozumienia przyczyny, leczenie i profilaktykę zaburzeń neurologicznych, urazowe uszkodzenie mózgu i zaburzeń psychicznych poprzez edukację entuzjastycznych studentów z całego stanu Montana, USA i na świecie.

Neuroscience major zapewnia studentom kompleksowej wiedzy na temat struktury i funkcji układu nerwowego i mózgu. Główną składa się z dwóch możliwości studiów studentów wybierających między poznawczej i behawioralnej Neuroscience i opcji komórkowe & Molecular Neuroscience. Obie opcje zapewniają, że uczniowie otrzymują szkolenie w zakresie technik neurofizjologicznych i badań neurologicznych i piśmie naukowym. Program przygotowuje studentów UM kontynuować pracę dyplomową w dziedzinie neurologii lub kariery w dziedzinie medycyny, nauki, edukacji, firm badawczych, prawo, nauki pisania, patologii mowy i innych dyscyplin, w których wiedza naukowa mózgu są kluczowymi składnikami.

Program jest szeroki, kompleksowy i interdyscyplinarny i będzie rozwijać zrozumienie układu nerwowego z wielu perspektyw i podejść. Kursy prowadzone są przez wykładowców w Zakładzie Nauk Biologicznych, psychologii, nauk biomedycznych i farmaceutycznych, chemii, fizyki, matematyki, zdrowie Economics, taniec i literatura.

Opcje programowe

Studenci muszą wybrać jedną z dwóch opcji programowych: poznawczym i psychologia biologiczna, lub komórkowe & Molecular Neuroscience. Oba programy zapewni studentom szerokiej i interdyscyplinarnej wiedzy współczesnej neurologii, jednak pozwoli jakąś specjalizację w oparciu o interesy studentów i celów zawodowych. Opcja poznawcza i psychologia biologiczna obejmie znacznie więcej głębi w psychologiczne aspekty neurologii z nieco mniejszej głębokości w strukturę komórkową / funkcji i chemii. Ta opcja jest idealna dla studentów z dużym zainteresowaniem w bazie biologicznej, jak ludzie uczą się i zachowywać, analizy systemów poziomie i są skierowane w kierunku nauk behawioralnych.

Opcja Komórkowej i Molekularnej Neuroscience zapewni większą głębię, w jaki sposób funkcjonowania systemu nerwowego na poziomie komórkowym i chemicznych i jest idealny dla uczniów ukierunkowane ku biomolekularnej badań i interwencji. Ponieważ obie opcje wymagają znacznego skumulowanego zajęć z psychologii, biologii i chemii, istotne jest, że studenci wejściem głównych planować swoje harmonogramy kursów strategicznie tak wcześnie, jak to możliwe. Wszyscy uczniowie poważnie zainteresowani tego stopnia powinien skontaktować się z jednym z doradców neurosceince omówić swoje plany.

Stopień Wymagania

  • Jedynie stopnie C- lub lepiej przyjmowane są do wymaganych kursów wymienionych powyżej.
  • Zarówno ogólna UM GPA i głównym GPA musi być 2,0 w ​​celu absolwenta.
  • Główne GPA liczony jest od wszystkich wyżej wymienionych kursów pobranych w UM.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Missoula, Montana
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Missoula, Montana
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą