Read the Official Description

Departament pomóc Uniwersytetu Psychologii i Szkoła Wyższa Psychologii Flinders University wspólnie oferować Bachelor of Psychological Science and Bachelor of Psychological Science (z wyróżnieniem) stopnia. Ten historyczny wspólny tytuł, RST fi w swoim rodzaju w Azji, pozwala studentom do ukończenia stopnia trzyletni lub cztery lata dyplom z wyróżnieniem w Malezji, który jest akredytowany przez australijski Psychologia Rada Akredytacyjna (APAC). Ta akredytacja pozwala absolwenci tego programu, aby zwrócić się bezpośrednio do dowolnego australijskim uniwersytecie lub Nowej Zelandii, aby kontynuować ich doktora lub studiów magisterskich.

Ten program jest dostępny dla studentów, którzy ukończyli studia pre-uniwersyteckich, a także o pomoc Bachelor of studentów psychologii. POMOC licencjackie studentów Psychologii mogą ubiegać się przenieść do roku 2 lub 3 roku tego programu. Studenci, którzy uzyskali minimum GPA 5,5 (spośród 7) w trzecim roku Bachelor of Psychological Science będą mogły wejść w Bachelor of Psychological Science (z wyróżnieniem).

Celem przedmiotu Cele Cele zajęć wyróżnieniem w psychologii mają bazować na wcześniejszym treningu, aby zapewnić szeroką bazę we współczesnej psychologicznej teorii i badań, aby sprowadzić różne dziedziny psychologii podlegających razem poprzez wskazanie wspólnych tematów, zagadnień, problemów i technik, a w celu zwiększenia wiedzy uczniów na temat zagadnień metodologicznych i analizy danych.

Ma on na celu lepsze zapoznanie studentów z procesem badania, aby pokazać, jak psychologia może przyczynić się do zrozumienia i rozwiązywania rzeczywistych problemów, a także promowanie krytycznego myślenia i ewaluacji (np o teorii, metody aplikacji

Spożycie Data:

Styczeń, maj i sierpień

Program taught in:
Język angielski

See 44 more programs offered by HELP University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline