Read the Official Description

Bachelor of Science (Ćwiczenia i Sport Science)

Przygotowuje studentów do ról zawodowych w różnych pozycjach w sektorach prywatnych, korporacyjnych i rządowych, które wymagają pracowników z wysokim poziomem kompetencji w dziedzinie nauki i sportu. Odżywianie, Promocja zdrowia, Human Performance, Biologia Człowieka, Sports Management, BHP, Psychologia, biznesu i aktywności fizycznej i zdrowia są dostępne mają być badane jako moll.


Studenci są zobowiązani do ukończenia umieszczenie (y) praktyka w ramach tego kursu.


Dodatkowe informacje golfowe


Profesjonalne Uznanie Po zakończeniu tego stopnia studenci mają prawo do członkostwa w Exercise Science Sports Exercise Science z Australii (ESSA). Bachelor of Science (Ćwiczenia i sport Nauki) stopień (M89) jest akredytowanym stopnia z ESSA.


Podobne kariery


Naukowiec ćwiczenia, Fizjolog ćwiczeń, Biomechanist, Corporate Fitness Konsultant, Personal Trainer, Zdrowie i nauczyciel wychowania fizycznego, trener sportowy, Sport Rozwoju, Sport Marketing i Zarządzanie wykonawczy, Sport & Exercise Badacz naukowiec, Siła i klimatyzacja Coach, High Performance Coach, Sport Medycyna trener, badacz serca, ćwiczenia rehabilitacyjne Coach, Sport Zarząd Generalny, Aktywność fizyczna Officer, Performance Sports Analityk, Zdrowie i Zarządzanie Koordynator Bezpieczeństwa Szkoda, Aktywność fizyczna Officer


Dalsze badania


Studenci zainteresowani dalsze postępy w tej dziedzinie może wybrać do badania Bachelor of Science (Sports Science) wyróżnieniem lub Bachelor of Science (Nauka Ćwiczenia i Rehabilitacji)

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Edith Cowan University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020