Bachelor of Science in Business Administration - Zarządzanie międzynarodowym

Gannon University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science in Business Administration - Zarządzanie międzynarodowym

Gannon University

2

Nauczysz się

Zagraniczni studenci zarządzania nauczą działalność prowadzona jest na rynkach krajowych i międzynarodowych. Studenci nauczą się obsługiwać klientów międzynarodowych i jak strategicznie uchwycić międzynarodowych możliwości biznesowych. Zagraniczni studenci zarządzania są zachęcani do wzięcia udziału w nauce Gannon za granicą i globalnych możliwości serwisu.

Będziesz doświadczenie

Studenci będą doświadczać innowacyjnej edukacji w Centrum Biznesu pomysłowości wykorzystaniem state-of-the-art technologii i globalnej oprogramowania za pomocą programu SAP University Alliances. Studenci otrzymają praktyczne dotyczące uprawnień poprzez staże i projekty obsługa-learningowych z firmami lokalnymi i krajowymi, jak również dzięki unikalnej współpracy między Gannon University Dahlkemper School of Business, Small Business Development Center i Erie Inkubatora Technologicznego.

Można osiągnąć

Kariera obejmują, ale nie ograniczają się do następujących pozycji w dziedzinie zarządzania międzynarodowego:

 • kierownik logistyki globalnej
 • global sourcing manager
 • międzynarodowy konsultant biznesowy
 • międzynarodowego działu kadr
 • analityk rynku międzynarodowym
 • przedstawiciel handlowy międzynarodowych

Będziesz uczyć

Studenci uzyskania stopnia w administracji gospodarczej mają możliwość wyboru spośród 10 stężeniach, aby przygotować się do kariery w dziedzinie ich wyboru. Studenci mają również możliwość ukończenia Master of Business Administration lub magistra administracji publicznej z jednego dodatkowego roku nauki poprzez pięcioletniego programu MBA / MPA.

Dahlkemper Szkoła Biznesu oferuje kursy innowacyjnych w celu przygotowania studentów do liderów biznesu w gospodarce światowej. Trzy z wielu wyborów kursu są:

BCOR 240: Marketing w globalnym środowisku

Uczniowie w tym kursie poznają proces tworzenia i prezentacji planu marketingowego poprzez stosowanie decyzji strategicznych marketingu, w tym wychwytywania spostrzeżeniami marketingowych, łącząc się z klientami, kształtowanie oferty na rynku, dostarczając wartość dla klientów i skutecznie rozwija się przedsiębiorczości.

ENTR 310: innowacje organizacyjne

Badanie, w których przedsiębiorcy uzyskać ich pomysłów i odkryć różne rodzaje możliwości przedsiębiorczych będą badane. Kurs koncentruje się na zrozumieniu procesu generowania pomysłów, oceny pomysł i opracowanie kompleksowego planu biznesowego.

BCOR 485: Polityka i strategia globalna

W trakcie projektu opartego Global Policy i strategia wymaga studentów do włączenia umiejętności analityczne analizując możliwości biznesowych i wyzwania do bardziej skutecznych decyzji biznesowych.

Liberal Studies Rdzeń

Curriculum Badania Liberalni Core jest jednym odzwierciedleniem zaangażowania Gannon University do swojej katolickiej tożsamości. Konstrukcja rdzenia oferuje studentom zdefiniowany, zintegrowane, wspólne doświadczenia jako podstawy dla ich programu studiów.

Zyskasz

Wynagrodzenia w branży różnią się w zależności od lokalizacji i rodzaju organizacji.

 • Rachunkowość: 67190 $
 • Menadżer dystrybucja: $ 86.630
 • Menadżer finansów: $ +117.990
 • analityk finansowy: $ +80.310
 • menedżer opieki zdrowotnej: $ 94.500
 • działu kadr: $ +104.440
 • subemitenta ubezpieczenia: $ +65.040
 • analityk rynku: $ +62.150
 • kierownik działu marketingu: $ +128.750
 • kierownik sprzedaży: $ 113.860

Wszystkie wynagrodzenia informacje zebrane na podstawie danych zebranych z Bureau of Labor Statistics (bls.gov) i / lub PayScale (payscale.com).

Warunki przyjęcia

Ogólne wymagania

 • Ukończenie 16 jednostek naukowych na wysokim poziomie szkolnym, z których cztery muszą być język angielski; trzy w matematyce, w tym Algebra I i II; i dwa w nauce; pozostałe siedem jednostek mają składać się z nauk społecznych i języka obcego.
 • Twój wybór akademickiego Oczywiście klas, pozycja w klasie, wytyczne zalecenie doradca i SAT wyniki / ACT będą dokładnie sprawdzane za wstęp uwagę.
 • Zademonstrować zaangażowanie i ciekawość poprzez zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych.

Next-Step Wymagania

studenci transferowe z jednostki stowarzyszonej stopnia w zakresie sztuki lub nauki mogą być w stanie wypełnić tej ważnej poprzez Następny krok programu Gannon-tych. Next-Step gwarantuje akceptacji do 64 punktów w stopniach C lub lepsza i pozwala studentom wejść Gannon ze statusem poziomie juniorów.

Możliwości #GU

 • Gannon za Dahlkemper School of Business ma partnerstwa z uczelni zlokalizowanych w Niemczech, Polsce i Chinach, zapewniając wiele możliwości nauki za granicą dla studentów zarządzania.
 • Oczekuje się, że zapotrzebowanie na specjalistów biznesowych z specjalistycznych umiejętności w zakresie zarządzania międzynarodowego w celu zwiększenia jako przedsiębiorstwa prowadzą działalność za granicą i dążyć do opracowania silniejszych relacji z globalnymi partnerami.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Erie, Pennsylvania
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Erie, Pennsylvania
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą