Przeczytaj oficjalny opis

Test Bachelor of Science w biznesie Stopień pozwala studentom specjalizować się w dziedzinach zawodowych integralnych współczesnej przedsiębiorczości i zarządzania. Przygotowuje uczniów w North Central Indiana stały się najefektywniejszym organizacyjnych liderów i menedżerów.

Szkoła Biznesu oferuje-tych stopień Bachelor of Science w biznesie z następujących stężeniach:

  • rachunkowości
  • Finanse i ekonomia
  • zarządzanie
  • marketing

Program

Program Baccalaureate School of Business jest w oparciu o zasadę zrównoważonego edukacji w administracji biznesu i ekonomii z założenia w sztuce i nauce. Program licencjackich pozwala studentom specjalizować się w dziedzinach zawodowych integralnych współczesnej przedsiębiorczości i zarządzania. Przygotowuje uczniów w North Central Indiana stały się najefektywniejszym organizacyjnych liderów i menedżerów.

Licencjackich programy nauczania składa się z trzech części: (1) kształcenia ogólnego, (2) Podstawowym administracji biznesu, oraz (3) kursy zawodowe. Ponadto program obejmuje kursy obejmujących zasady, praktyki i trendy w zarządzaniu organizacje zaangażowane w dzisiejszym dynamicznym środowisku gospodarczym, społecznym i politycznym.

Seniorzy mają szereg zajęć fakultatywnych w obszarze ich koncentracji. Kursy na tym poziomie wymagają udziału studentów w dyskusji i rozwiązywania spraw, projektów i szczególnych problemów zaczerpniętych z współczesnym świecie biznesu.

Studenci w innych programach studiów mogą spełnić pracy oczywiście dla biznesu Mniejszej. Studenci, którzy już uzyskane stopnie licencjata mogą Post-matury Certificate in Accounting przygotowania do profesjonalnych stanowisk w rachunkowości publicznej, przemysłowego lub rządowej. Po zakończeniu programu, uczniowie są przygotowani do podjęcia Certified Public Accountant (CPA) egzamin.

Wymagania stopnia

Minimum 120 godzin kredytowych są wymagane dla stopnia licencjata (126 punktów w koncentracji obrotowego) w kursach spełniających różne wymagania określone w Biuletynie akademickich. Spośród nich, co najmniej 56 godzin kredytowych musi być w kursach innych niż biznesu i ekonomii. Trzydzieści z ostatnich 45 godzin kredytowych muszą być podejmowane na jm Kokomo, a co najmniej 50% punktów handlowych musi być uzyskane na Uniwersytecie Indiana.

KONCENTRACJA RACHUNKOWOŚĆ

Program księgowe wyposaża prospektywne executive business z narzędziami do analizy, przewidywania, podejmowania decyzji i kontroli. Zapewnia również doskonałe tło dla studentów rozważających pracę dyplomową w administracji biznesu i prawa.

Stężenie Księgowość przygotowuje studentów do pracy w usługach audytu, rachunkowości i zarządzania dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i non-profit oraz opodatkowania.

Finance and Economics Koncentracja

Stężenie w finansach i ekonomii przygotowuje studentów do kariery w bankowości, zarządzania, produkcji, inwestycji i ubezpieczeń. Ponadto absolwenci będą atrakcyjnymi kandydatami na stanowiska w administracji, mediów, komunikacji i organizacji non-profit. Finansów i ekonomii Program zapewnia również doskonałe tło dla studentów, którzy pragną kontynuować pracę dyplomową w administracji, ekonomii, finansów lub prawa. Kursy oferowane w tym stężeniu mają na celu przekazanie studentom niezbędnej tło dla interpretacji danych, prognozowania i podejmowania decyzji w zmieniającej się gospodarce światowej.

Koncentracja Zarządzanie

Zarządzanie zasobami ludzkimi i program nauczania został zaprojektowany z maksymalną elastyczność w celu dostosowania tych studentów, którzy mają wyraźne cele i interesy zawodowe w kilku dziedzinach, w tym zarządzania zasobami ludzkimi. Kursy oferowane w tym stężeniu rozwijania zdolności studenta jako decydenta w organizacji. Student, praca z doradcą wydziału, może zaprojektować studiów, który umożliwia pracę w pogłębione w obszarze, przy jednoczesnym osiągnięciu pełnego zrozumienia procesów zarządzania i związanych z funkcją zasobów ludzkich w ustawieniach organizacyjnych.

Koncentracja marketingu

Koncentracja ta dotyczy działań związanych z wprowadzaniem do obrotu i dystrybucji towarów i usług, od źródła zasilania do źródła popytu, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowym. Koncentracja ta jest szczególnie odpowiedni do kariery w reklamie, sprzedaży, zarządzania marką, Sklepy, hurtowego rynku, planowanie, marketing przemysłowy, marketing międzynarodowy, badań marketingowych, dystrybucji i zarządzania marketingowego w różnych typach organizacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Indiana University Kokomo

Zobacz 7 więcej kursów w Indiana University Kokomo »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa