Bachelor of Science in Computer Science

University of Toronto

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science in Computer Science

University of Toronto

Bachelor of Science w dziedzinie informatyki

Informatyka jest zainteresowana w najszerszym znaczeniu z badania obliczeń i zastosowań informatyki. Jej rozwój jest stymulowany poprzez współpracę z wielu dziedzin, w tym inżynierii, nauk fizycznych i przyrodniczych, matematyki i statystyki i handlu. Jednak, informatyka to znacznie więcej niż zbiór technik stosowanych w tych obszarach. Informatyka jako dziedzina obejmuje szeroki zakres dziedzin badawczych. Na przykład, "interakcji człowiek-komputer" jest badanie sposobu korzystania z komputera i projektowanie interfejsów pomiędzy użytkownikami i systemów komputerowych. "Inżynieria oprogramowania" obejmuje zarówno proces budowania oprogramowania i badania produkcji oprogramowania jako biznes. "Systemy" (sieci, systemy operacyjne, bazy danych, kompilatory) związana jest z projektowania i analizy złożonych systemów informatycznych. "Analiza numeryczna" obejmuje projektowanie, testowanie i analiza metod numerycznych do rozwiązywania problemów obliczeniowych w nauce i technice. "Kryptografia" jest studium ukrywania informacji. "Teoria" obejmuje obliczalności - co można i nie można obliczyć przez maszyny; Złożoność - względna wysiłek potrzebny do wykonywania różnych obliczeń; i weryfikacja - formalny dowód poprawności programów.

Oferta oczywiście w programie Computer Science mają służyć szeroki wybór uczniów, począwszy od tych, których głównym zainteresowaniem jest przetwarzanie informacji dla osób zainteresowanych zastosowaniem informatyki w innych dziedzinach.

Rekrutacja jest ograniczona we wszystkich specjalisty CSC i głównych programów. CSC108H5, CSC148H5, MAT102H5 i MAT135Y5 / 137Y5 są standardowe kursy dla studentów pierwszego roku, którzy planują kontynuować w programie Computer Science.

Uwagi:

 1. Wszystkie programy CSC wymagają MAT102H5, MAT135Y5 / 137Y5 i CSC148H5. Aby wziąć te kursy, musisz uzyskać co najmniej 70% w grupie 12 Funkcje zaawansowane (MHF4U) lub równoważny musi ukończeniu klasy 12 Rachunek i ilustracje (MCV4U) lub równoważny. Zaleca się co najmniej 70% w MCV4U.
 2. Wszystko specjalistą CSC i główne programy mają obowiązek pisania. Zaleca Oczywiście, aby spełnić ten wymóg jest CSC290H5. Wszyscy studenci mogą również spełniać wymóg pisania z żadnym z CCT110H5; ENG100H5, 110Y5; HSC200H5, 300H5; LIN204H5; WRI203H5. Jeśli student chce zastąpić inny kurs, aby spełnić wymóg pisania, student powinien zapoznać się z Informatyki Wydział Advisor.
 3. Studenci w każdym z programów informatyki zdecydowanie zachęca do rozważenia udziału w programie Doświadczenie zawodowe Rok (pEY).
 4. Studenci w każdym University of Toronto programu może zakończyć się do 1,5 punktów z trzeciego i czwartego roku studiów CSC. Zapisy w dodatkowych kursach CSC jest ograniczone do studentów specjalisty CSC i głównych programów.
 5. Kursy CSC są oferowane na wszystkich trzech kampusach Uniwersytetu w Toronto. Niektóre numery kursu są unikalne dla konkretnej uczelni, a inne są dzielone między kampusach. Oczywiście ze wspólnym numerem, gdy jest oferowana w U T Mississauga, uczniowie powinni uczestniczyć w kursie na U of T Mississauga, nawet jeśli kurs ma na innej uczelni w innej perspektywie akademickiej. Ze względu na presję skolaryzacji, U studentów T Mississauga nie zawsze może być w stanie zapisać się na kursy unikalnych do innych uczelniach.

Zapraszamy zapytań od U of T studentów na dwóch innych uczelniach około biorąc kursy Informatyki unikalne na U of T Mississauga kampusu. Wzajemne zestawienie posiada: Ze względu na presję skolaryzacji na U of T Mississauga kampusu, U of T studentów z pozostałych dwóch kampusach może nie być w stanie zapisać się na kursy unikalnych na U of T Mississauga kampusu.

Dla kursów w tym zakresie patrz:

 • CCT Komunikacja, Kultura, Technologie informacyjne i
 • CSC Computer Science
 • POL English
 • Komunikacja biomedyczna HSC
 • LIN Lingwistyka
 • Matematyka MAT
 • STA Statystyki
 • WRI Profesjonalne Pisanie i komunikacja

Scarborough (UTSC) kampusu

Mississauga (UTM) kampusu

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą