Bachelor of Science in Computer Science

Claflin University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science in Computer Science

Claflin University

Claflin301

Wydział Matematyki i Informatyki starań, aby zapewnić programy kształcenia ogólnego, kształcenia matematyki, inżynierii i wstępnej dla studentów pragnących kontynuować karierę zawodową lub absolwentów studiów w dziedzinie matematyki, informatyki, inżynierii komputerowej i nauk informacyjnych zarządzania. Program ten przeznaczony jest dla studentów planujących uczestniczyć absolwent szkoły, aby zarobić MS lub doktora stopnia i / lub starać się o pozycję w przemyśle lub rząd jako oprogramowanie (bezpieczeństwa cybernetycznego) specjalisty.

Program

Claflin University licencjackich Computer Science (CS) Program zapewnia solidne podstawy w dziedzinie informatyki, jak również specjalistycznej wiedzy za pośrednictwem wybranej przez studenta ścieżki. CS Program dostarcza wiedzy, która ma zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym wielu dziedzinach inżynierii, nauki i medycyny. Program przewiduje, że student musi mieć minimum 50 godzin zajęć informatyki.

Metoda naukowa i naukowe praktyki badawcze są również objęte w drugim roku, Junior i Senior kursów seminaryjnych z wymogiem składania prac w kierunku zakończenia Starszy Capstone Project.

Szanse studenckie Doświadczenie

Uczniowie pracują z inicjatyw pomocowych w celu poprawy edukacji informatyki na wszystkich poziomach. Jedną z takich inicjatyw jest gwiazd (Students & Technology w akademiach, Research & Service) Alliance regionalnego partnerstwa między uczelniami wyższymi, przemysłem, K-12 i społeczność do wzmocnienia lokalnych programów, koncentrując się na K-12 pomoc, pracy społecznej, przywództwa studenta i informatyki badań różnorodności.

Uczniowie pracują z wielu programów ukierunkowanych na zwiększenie rurociągu obliczeniowej poprzez uzyskanie studentów zainteresowanych dyscyplin ścisłych i przyszłych karier technologicznych. Programy te obejmują Stowarzyszenie Computing Machinery (ACM) oraz National Society of Engineers (NSBE Czarnego). Nasi studenci przeprowadzenia szeroko zakrojonych działań w celu włączenia lokalnej podstawowych, średnich i liceum w skoordynowanych wysiłków w celu poszerzenia udziału w informatyce dla słabiej reprezentowanych mniejszości i dziewcząt. Warsztaty te obejmują nauczanie chłopców i dziewcząt od K-12, jak pisać programy rozwoju stron internetowych, a roboty programu.

Kariera i Wyniki

Absolwenci programu Matematyki i Informatyki będzie mógł wykorzystać swoją wiedzę z zakresu matematyki i informatyki z dyscypliną. Studenci będą mogli przeanalizować problem i określić wymagania odpowiednie do jego rozwiązania. Studenci będą w stanie zaprojektować, opracować i wdrożyć i ocenić na podstawie systemu komputerowego, procesu lub programu do potrzeb pragnienie. Będą one w stanie skutecznie działać na zespoły do ​​osiągnięcia wspólnych celów.

Stopień w informatyce oferuje wiele opcji. Możliwości kariery są nieograniczone. Możliwości pracy są codziennie zwiększając konkurencyjne wynagrodzenia i bezpiecznej przyszłości. Więc co można zrobić z pracy w informatyce?

Absolwent może stać się

 • Software Application Developer
 • Analityk systemów komputerowych
 • Computer Systems Engineer
 • Network Systems Administrator
 • Administrator bazy danych
 • BUSINESS INTELLIGENCE ANALITYK
 • Twórca stron internetowych
 • Programista komputerowy
 • Programista Systemów
 • Software Quality Assurance (QA) Tester
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Orangeburg, South Carolina
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Orangeburg, South Carolina
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą