Bachelor of Science in Computer Science

Informacje ogólne

Opis programu

Claflin301

Wydział Matematyki i Informatyki starań, aby zapewnić programy kształcenia ogólnego, kształcenia matematyki, inżynierii i wstępnej dla studentów pragnących kontynuować karierę zawodową lub absolwentów studiów w dziedzinie matematyki, informatyki, inżynierii komputerowej i nauk informacyjnych zarządzania. Program ten przeznaczony jest dla studentów planujących uczestniczyć absolwent szkoły, aby zarobić MS lub doktora stopnia i / lub starać się o pozycję w przemyśle lub rząd jako oprogramowanie (bezpieczeństwa cybernetycznego) specjalisty.

Program

Claflin University licencjackich Computer Science (CS) Program zapewnia solidne podstawy w dziedzinie informatyki, jak również specjalistycznej wiedzy za pośrednictwem wybranej przez studenta ścieżki. CS Program dostarcza wiedzy, która ma zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym wielu dziedzinach inżynierii, nauki i medycyny. Program przewiduje, że student musi mieć minimum 50 godzin zajęć informatyki.

Metoda naukowa i naukowe praktyki badawcze są również objęte w drugim roku, Junior i Senior kursów seminaryjnych z wymogiem składania prac w kierunku zakończenia Starszy Capstone Project.

Szanse studenckie Doświadczenie

Uczniowie pracują z inicjatyw pomocowych w celu poprawy edukacji informatyki na wszystkich poziomach. Jedną z takich inicjatyw jest gwiazd (Students & Technology w akademiach, Research & Service) Alliance regionalnego partnerstwa między uczelniami wyższymi, przemysłem, K-12 i społeczność do wzmocnienia lokalnych programów, koncentrując się na K-12 pomoc, pracy społecznej, przywództwa studenta i informatyki badań różnorodności.

Uczniowie pracują z wielu programów ukierunkowanych na zwiększenie rurociągu obliczeniowej poprzez uzyskanie studentów zainteresowanych dyscyplin ścisłych i przyszłych karier technologicznych. Programy te obejmują Stowarzyszenie Computing Machinery (ACM) oraz National Society of Engineers (NSBE Czarnego). Nasi studenci przeprowadzenia szeroko zakrojonych działań w celu włączenia lokalnej podstawowych, średnich i liceum w skoordynowanych wysiłków w celu poszerzenia udziału w informatyce dla słabiej reprezentowanych mniejszości i dziewcząt. Warsztaty te obejmują nauczanie chłopców i dziewcząt od K-12, jak pisać programy rozwoju stron internetowych, a roboty programu.

Kariera i Wyniki

Absolwenci programu Matematyki i Informatyki będzie mógł wykorzystać swoją wiedzę z zakresu matematyki i informatyki z dyscypliną. Studenci będą mogli przeanalizować problem i określić wymagania odpowiednie do jego rozwiązania. Studenci będą w stanie zaprojektować, opracować i wdrożyć i ocenić na podstawie systemu komputerowego, procesu lub programu do potrzeb pragnienie. Będą one w stanie skutecznie działać na zespoły do ​​osiągnięcia wspólnych celów.

Stopień w informatyce oferuje wiele opcji. Możliwości kariery są nieograniczone. Możliwości pracy są codziennie zwiększając konkurencyjne wynagrodzenia i bezpiecznej przyszłości. Więc co można zrobić z pracy w informatyce?

Absolwent może stać się

  • Software Application Developer
  • Analityk systemów komputerowych
  • Computer Systems Engineer
  • Network Systems Administrator
  • Administrator bazy danych
  • BUSINESS INTELLIGENCE ANALITYK
  • Twórca stron internetowych
  • Programista komputerowy
  • Programista Systemów
  • Software Quality Assurance (QA) Tester
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Nearly 150 years ago, Claflin broke down barriers in higher education, making it the first South Carolina university open to all regardless of race. Today, Claflin continues to welcome exemplary stude ... Czytaj więcej

Nearly 150 years ago, Claflin broke down barriers in higher education, making it the first South Carolina university open to all regardless of race. Today, Claflin continues to welcome exemplary students of all races and genders who demonstrate a passion to change not only their own circumstances, but to change the world as well. Pokaż mniej