Read the Official Description

Inżynierii Materiałowej

College: Instytut Technologii

Profil zawodowy: Wraz z szybkim rozwojem nauki i technologii, nowe technologie, nowe produkty i nowe technologie coraz bardziej silne zapotrzebowanie nowych materiałów, które również przyczyniły się do szybkiego rozwoju nowoczesnej nauki i technologii materiałowej. specjalistyczne materiały naukowe i inżynieryjne do treningu z możliwością rozwijania nowych technologii potrzebnych do zaawansowanego inżyniera materiałów przemysłowych do celu, a jego perspektywy są jasne.

Zawodowych uczniowie koncentrują się na badaniach i rozwoju z branży półprzewodników do zastosowań zaawansowanych technologicznie materiałów na bazie i inne aplikacje biomateriały, aby wyposażyć je z badań, rozwoju i ogólnego kierownictwa nowych materiałów i właściwości materiałowych, wraz z praktycznej zdolności do pracy. Ten profesjonalny podstawowe kursy obejmują matematyki, fizyki, chemii, komputery i wprowadzenie do inżynierii materiałowej, zaawansowane kursy obejmujące wszystkie ważne obszary dziedzin inżynierii materiałowej. Studenci będą uczestniczyć we współpracy Materiały konstrukcyjne Starszy projekt z branży, początkowo opanowaniu zaawansowanych metod i narzędzi inżynierii materiałowej i inżynierii materiałowej.

Materiały inżynierów z profesjonalnego punktu wyboru dla różnych materiałów inżynierskich; odpowiedzialne za materiał z atomowy na badania i rozwój na poziomie cząsteczkowym, materiały badawcze i sterowanie procesem rozwoju, aby zapewnić jakość i niezawodność produktu, ulepszone właściwości materiałowe, badanie uszkodzeń produktu; aplikacja zaawansowanych analiz zarządzania technologią. Które obejmują obszary zainteresowań: hutniczym i materiały metalowe, materiały elektroniczne, materiały ceramiczne, materiały polimerowe i tworzywa sztuczne; kompleks materiałów, materiały przyjazne dla środowiska, charakteryzujące się materiał i tym podobne.

Czas trwania: 4 lata

stopień licencjata Instytut Inżynierii Materiałowej i absolwent Inżynieria Guangdong Izraela Israel Institute of Technology Bachelor licencjat w Inżynierii Materiałowej

instruktorzy

Moshe Eizenberg, kierownik programu Materialand Science Inżynierii

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Guangdong Technion Israel Institute Of Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa