Bachelor of Science Materials Science and Engineering

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science Materials Science and Engineering

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Inżynierii Materiałowej

College: Instytut Technologii

Profil zawodowy: Wraz z szybkim rozwojem nauki i technologii, nowe technologie, nowe produkty i nowe technologie coraz bardziej silne zapotrzebowanie nowych materiałów, które również przyczyniły się do szybkiego rozwoju nowoczesnej nauki i technologii materiałowej. specjalistyczne materiały naukowe i inżynieryjne do treningu z możliwością rozwijania nowych technologii potrzebnych do zaawansowanego inżyniera materiałów przemysłowych do celu, a jego perspektywy są jasne.

Zawodowych uczniowie koncentrują się na badaniach i rozwoju z branży półprzewodników do zastosowań zaawansowanych technologicznie materiałów na bazie i inne aplikacje biomateriały, aby wyposażyć je z badań, rozwoju i ogólnego kierownictwa nowych materiałów i właściwości materiałowych, wraz z praktycznej zdolności do pracy. Ten profesjonalny podstawowe kursy obejmują matematyki, fizyki, chemii, komputery i wprowadzenie do inżynierii materiałowej, zaawansowane kursy obejmujące wszystkie ważne obszary dziedzin inżynierii materiałowej. Studenci będą uczestniczyć we współpracy Materiały konstrukcyjne Starszy projekt z branży, początkowo opanowaniu zaawansowanych metod i narzędzi inżynierii materiałowej i inżynierii materiałowej.

Materiały inżynierów z profesjonalnego punktu wyboru dla różnych materiałów inżynierskich; odpowiedzialne za materiał z atomowy na badania i rozwój na poziomie cząsteczkowym, materiały badawcze i sterowanie procesem rozwoju, aby zapewnić jakość i niezawodność produktu, ulepszone właściwości materiałowe, badanie uszkodzeń produktu; aplikacja zaawansowanych analiz zarządzania technologią. Które obejmują obszary zainteresowań: hutniczym i materiały metalowe, materiały elektroniczne, materiały ceramiczne, materiały polimerowe i tworzywa sztuczne; kompleks materiałów, materiały przyjazne dla środowiska, charakteryzujące się materiał i tym podobne.

Czas trwania: 4 lata

stopień licencjata Instytut Inżynierii Materiałowej i absolwent Inżynieria Guangdong Izraela Israel Institute of Technology Bachelor licencjat w Inżynierii Materiałowej

instruktorzy

Moshe Eizenberg, kierownik programu Materialand Science Inżynierii

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 24, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Chiny - Shantou, Guangdong
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Shantou, Guangdong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą