Przeczytaj oficjalny opis

Celem BS w programie Biochemii jest przygotowanie uczniów do szkół zawodowych związanych ze zdrowiem, w tym medycznej, farmacji i stomatologii szkoły, a także o przyjęcie na studia podyplomowe w biochemii, biologii molekularnej i nauk biologicznych. Studenci z różnorodnym tle w chemii i biochemii są gotowe do sprostania wyzwaniom w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym.

Absolwenci programu biochemii mieć odpowiednie tło dla wielu karier. Mogą wejść do szkół zawodowych (medycyna, stomatologia, optometria, apteka, itp.) Mogą bezpośrednio pracować w różnych warunkach, w tym laboratoriów toksykologicznych, laboratoriów farmaceutycznych i podstawowych laboratoriach badawczych. Ponadto, w połączeniu chemia / biologia studenci tła opracuje, w połączeniu z odpowiednimi kursów edukacyjnych, umieści je dobrze uczyć jednego z tych przedmiotów w liceum.

Wyjątkową cechą tego studiów jest przygotowanie studentów zrozumieć biochemii komórek, takich jak metabolizm, cytokinetics i kinetyki enzymów. Studenci z tego stopnia są dobrze przygotowana do rozwiązania zagadnienia wpływu zwiększania stężenia niektórych składników nowoczesnych materiałów (na przykład plastyfikatory i składników polimeru) fizjologii różnych gatunków. Studenci również doświadczenie licencjackich badawcze i zdobyć umiejętności w prezentacji danych naukowych na konferencjach iw czasopismach.

Wymagania stopnia

Wymóg stopnia dla BS w Biochemii obejmuje 120 punktów z GPA co najmniej 2,0. 30 z ostatnich 60 punktów musi być wypełniony w jm Kokomo. Oprócz kursów wymaganych do ogólnego programu nauczania dla całego kampusu, studenci muszą wykonuje kursy chemii, biologii, biochemii, fizyki, matematyki, informatyki i. Następujące kursy muszą być podjęte i odpowiednie warunki muszą być spełnione wymienione w Biuletynie akademickich. Zakończenie tego stopnia będzie spełniał podstawowych wymagań wstępnych dla IU School of Medicine programu MD.

Jaki rodzaj pracy można uzyskać z tego stopnia?

Zgodnie z ogólną zasadą, głównym uczelni nie przygotować się do jednego konkretnego zadania. Zamiast tego, pozwala rozwijać zdolności i umiejętności w obszarze zainteresowania, które mogą być stosowane do szerokiej gamy zawodów w tej dziedzinie. Stopień ten posiada wiele możliwości okupacyjne tym, rolnictwa, edukacji, badań medycznych i stanowisk laboratoryjnych i agencje opieki zdrowotnej. Stopień ten może również przygotować się na studiach w tym, stomatologii, medycyny pracy i fizykoterapii, aby wymienić tylko kilka.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Indiana University Kokomo

Zobacz 7 więcej kursów w Indiana University Kokomo »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa