Read the Official Description

Badanie niesamowite formy życia na świecie

Biologia eksploruje świat organizmów żywych. Ustalenia w tym zakresie są niezbędne do postępu w rolnictwie, medycynie, biotechnologii i ekologii. Stopień w biologii od Crandall University pomoże Ci zdobyć analiza, interpretacja i komunikacyjnych umiejętności potrzebne, aby rozpocząć swoją karierę w nauce lub prowadzić zaawansowane badania edukacyjne.

Wspólnie ze swoimi profesorów i kolegów, będziesz studiować funkcje i interakcje organizmów żywych poprzez badanie procesów strukturę, zachowanie i życie. Ponadto, będziesz miał możliwość rozwijania umiejętności, które zwiększają swoją wiedzę o świecie, wypełniając holistyczne program nauczania sztuk wyzwolonych uniwersytetu.

Program specjalny Highlights tytułu Bachelor of Science w dziedzinie biologii

Klasy są małe, więc otrzymujesz dużo hands-on pomoc z profesorów, który jest ogromną zaletą badań naukowych. Na kursy, które pomogą Ci zdobyć więcej niż umiejętności biologa. Stopień w biologii od Crandall pomoże rozwijać jako człowiek. Lekcje biologii są "wysokie kontakt." W laboratoriach i dyskusjach, w dużym stopniu będzie współdziałać z innymi studentów i profesorów. Doświadczenia prowadzono w "laboratorium" na zewnątrz Uczelni znajduje się w pobliskim lesie zarośla, gdzie naturalny strumień biegnie wzdłuż krawędzi kampusu Crandall. Niektóre z badań, które zobowiązują się w ramach programu, będą uważane za "poziom Absolwent" na innych uczelniach. Weź wyjazdu do takich miejsc jak Zatoka Fundy i pobliskiej przyrody zachowuje do zespołu ptaków i badania w tej dziedzinie. Studenci biologii mają możliwość uczestniczenia w społeczeństwie CUBS Biologii na terenie kampusu.

See 5 more programs offered by Crandall University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019