Read the Official Description

Poziom energii naszego licencjata jest pod każdym względem dobry wybór: Jako inżynier przemysłowy, dowiesz się wielu dyscyplin i zdobyć wiedzę techniczną i biznesową. Dlatego też spełnić wymogi rozwijającego się przemysłu, zwłaszcza, że ​​otwarcie rynków energii elektrycznej i gazu.

Krótki opis:

Ekonomiści energii mają rozległą wiedzę w dziedzinach technicznych, nauk przyrodniczych i technicznych podstaw w zrównoważonej produkcji i przetwarzania energii, a także na korzystanie z energii. Ponadto dokładna znajomość krajowych i międzynarodowych rynków energii. Nauczysz systemów energetycznych pod aspektów ekologicznych i ekonomicznych w celu oceny i tworzenia energii i finansowania koncepcji racjonalnego wykorzystania energii w gospodarstwach domowych oraz w pracy zakładów przemysłowych. Jako ekonomista energii są ogólnym, z wiedzy o tradycyjnych i alternatywnych źródeł energii, technologii stosowanych i ożywienia gospodarczego i wykorzystania.

Język wykładowy:

Niemiecki / angielski

Języki obce:

Dobra znajomość języka angielskiego jest zalecane

Obowiązkowe szkolenia:

Przepisy egzaminacyjne pisze w szóstym Semestr pisania pracy licencjackiego oraz projekt korporacyjnej przed w jednej operacji. Przed rozpoczęciem badania praktyka nie jest wymagana do przyjęcia.

Baseline:

Semestr letni i zimowy

Przydział miejsc na studiach:

Wypełniając warunek badaniu przyjęcia wypowiedzenia. Wybór przez NC nie ma. Czasami niewierni profesjonalnie kwalifikacje wymagane jest przydatność w Kolegium wywiad

See 3 more programs offered by SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
6 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
630 EUR
Składka miesięczna. I opłata wpisowa jednorazowa 250 euro.
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019