Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w Criminal Justice

chowancj

Na Chowan University, zintegrowanie strategii w socjologii i certyfikacji śledztwo w Criminal Justice programu nauczania do przygotowania wszystkich naszych uczniów do urzekające kariery w różnych karnych zawodów sprawiedliwości. Poprzez połączenie dynamicznych kursy - jak Corporate and White Crime Collar, podpalenie dochodzenia, Evidence karnego, przestępczości nieletnich i Police-Community Relations - z świata rzeczywistego doświadczenia zawodowego poprzez staże na wszystkich szczeblach lokalnych, stanowych i federalnych agencji, uczniowie opanować umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie.

Studenci także łączyć wiedzę klasie z rzeczywistego doświadczenia świata poprzez członkostwo w organizacji przeznaczone specjalnie dla studentów realizujących stopień Criminal Justice. Chowan Uniwersytet rozdział Alpha Phi Sigma Narodowego Criminal Justice Honor Society i Criminal Justice Klubu oferuje studentom dodatkowe możliwości edukacyjnych, usług, i wspólnoty. Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych koncerny mogą zarobić stopień naukowy w następujących dziedzinach:

Egzekwowanie prawa. Ten utwór, oferowane zarówno w BS i BA, będzie śledzić rozwój organów ścigania od najwcześniejszych zarejestrowanych okresach historii ścigania do dnia dzisiejszego. Będzie to wyjaśnić strukturę organizacyjną i jurysdykcji lokalnych, stanowych i federalnych organów ścigania, a także zbada role organów ścigania. Dodatkowo studenci będą studiować liczne i złożone powiązania pomiędzy środowiskiem i policji. Studenci będą również uzyskać rozwinięty zmysł teorii i praktyki postępowania karnego oraz prawa konstytucyjnego.

chowancj2

Korekty. Ten utwór, oferowane zarówno w BS i BA, daje studentom zrozumienie historii organów ścigania i wykonania kary, aż do czasów współczesnych. Tor stopnia bada proces nieletnich sprawiedliwości oraz przypadki przestępczości. Centralnym punktem będzie umieszczony na badaniu różnych programów alternatywnych korekty, agencji i teorie stosowane do zaangażowania zasobów społeczności w przywróceniu indywidualnych, którzy naruszyli świętość społeczeństwa, do jego / jej właściwe miejsce w społeczeństwie. Praktyczne zastosowanie wiedzy teoretycznej uzyskanej przez uczniów w klasie zostanie wzmocniona poprzez umieszczenie w terenie w różnych organów wymiaru sprawiedliwości. Umieszczenie pole będzie składać się z minimum 40 godziny na godzinę kredytową i będą nadzorowane przez wyznaczonego agencji i departamentu wydziału. Zatwierdzenie Department Chair wymagane. Oczywiście mogą być oferowane w każdym semestrze (na podstawie liczby studentów ubiegających się o staż).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Chowan University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019