Bachelor of Science w dziedzinie biologii

Indiana University Kokomo

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w dziedzinie biologii

Indiana University Kokomo

Na Uniwersytecie Indiana Kokomo, The Bachelor of Science (BS) stopień programu w biologii koncentruje się na tradycyjnym rdzenia, który zawiera biologii komórki, genetyki, morfologię, fizjologię roślin, nauki, mikrobiologii i immunologii. Dodatkowe kursy z chemii ogólnej, chemii organicznej, fizyki i matematyki dopełniają podstawowy program. Ale dobre naukowcy muszą również być narażone na inne dziedziny wiedzy do sztuki, nauk społecznych, humanistycznych. Dlatego nasza biologia nauczania obejmuje również wymogi kurs w dziedzinach takich jak nauki historii, angielskiego, socjologia, psychologia, matematyka, i informacyjnych. Aby przejść, trzeba minimum 120 godzin kredytowych, która zawiera mieszankę wymaganych kursów biologii, ogólnych kursów edukacyjnych i obieralnych.

Jeśli planujesz wprowadzić absolwent szkoły zawodowej lub szkoły po zdobywając tytuł licencjata, będziemy chcieli, aby zapytać o pre-profesjonalnych torach jm KOKOMO w biologii, medycynie, wstępnej i wstępnej stomatologii. Absolwenci, którzy następnie te utwory zostały przyjęte do zaawansowanych programów w medycynie, stomatologii, optometrii i chiropraktyka szkół w całym kraju. Biologia jest wielką drogę do kariery zawodowej w dziedzinie medycyny i jm Kokomo pomoże Ci się tam dostać!

Jeśli jesteś zainteresowany nauką, pedagog, jm Kokomo oferuje program, który pozwala na uzyskanie stopnia Biologia i uzyskać certyfikat do nauczania biologii na poziomie szkoły średniej.

Wymagania stopnia

Wymagania stopnia za BS w biologii obejmuje 120 punktów z GPA co najmniej 2,0. 30 z ostatnich 60 punktów musi być wypełniony w jm Kokomo. Oprócz kursów wymaganych do ogólnego programu nauczania dla całego kampusu, studenci muszą wykonuje kursy chemii, biologii, fizyki, matematyki, informatyki i. Następujące kursy muszą być podjęte i odpowiednie warunki muszą być spełnione wymienione w Biuletynie akademickich. Zakończenie tego stopnia będzie spełniał podstawowych wymagań wstępnych dla IU School of Medicine programu MD.

Jaki rodzaj pracy można uzyskać z tego stopnia?

Zgodnie z ogólną zasadą, głównym uczelni nie przygotować się do jednego konkretnego zadania. Zamiast tego, pozwala rozwijać zdolności i umiejętności w obszarze zainteresowania, które mogą być stosowane do szerokiej gamy zawodów w tej dziedzinie. Absolwenci mogą pracować dla różnych pracodawców, takich jak farmaceutycznych / firm biotechnologicznych, firm chemicznych, firm informacje Technologiczna i laboratoes analitycznych. Alternatywnie, mogą udać się do szkół wyższych, by stać badaczy lub do szkół zawodowych, takich jak stomatologia, medycyna, optometrii, aby wymienić tylko kilka.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Indiana University Kokomo
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - West Lafayette, Indiana
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - West Lafayette, Indiana
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą