Read the Official Description

Program Chemia (International), Oferowane przez Kolegium Chemii i Inżynierii Materiałowej Wenzhou University, ma na celu kultywowanie zarządzania i aplikacji talenty i wychowawców w dziedzinie chemii, którzy są zainteresowani w opanowywaniu chińskim, znane z kultury chińskiej, jak również zależy na międzynarodowej komunikacji i współpracy. Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim, z użyciem oryginalnych podręczników angielskich, notatki z wykładów i podręczniki laboratoryjne. Absolwenci tego programu mogą kontynuować naukę w kierunku wyższych stopni i znaleźć pracę w firmach chemicznych, które stanowią bardzo ważną dziedziną, w prowincji Zhejiang.

Kursy podstawowe

1. Kursy językowe: Kompleksowe chiński na poziomie elementarnym, pośrednich i zaawansowanych; Wprowadzenie do chińskiej historii, kultury, itp .; Chiński biznesowe; Szkolenia HSK

2. Chemia kursy: Chemiczna angielski; Chemia nieorganiczna; Chemia analityczna; Analiza instrumentalna; Chemia Organiczna; Chemia fizyczna; Polymer Chemistry; Chemia farmaceutyczna; Analiza przemysłowa; Elementary Przemysł chemiczny; Przemysł chemikaliów; Praca badania, itp

3. Praktyki w przedsiębiorstwach: zorientowane lokalne przemysłu opcjonalne kursy i praktyki w kluczowych przedsiębiorstw w Wenzhou (garbarni; produkcji obuwia; pióra fabryce; poliuretanu, itp)

Wymagania Wejście:

Obywatel 1. dla chińskiego, w wieku 18 lat, fizycznie i psychicznie zdrowy. 2. Wysoka absolwent szkoły lub równoważne kwalifikacje. 3. Dobra znajomość języka angielskiego.

Materiały aplikacji:

  1. Wenzhou University wniosek o dopuszczenie (International Students). 2. Kserokopię ważnego paszportu.
  2. Kserokopia dyplomu szkoły średniej.
  3. Stenogramy z wykształceniem średnim.
  4. Znajomości języka angielskiego dowody takie jak IELTS (6.0), Tofel (iBT 75) lub inne skuteczne Sprawozdanie z badań (dla nie-anglojęzycznych).
  5. 2-calowy fotografia (Cyfrowa kopia).
Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Wenzhou University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,000 CNY
rocznie.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
for Fall semester admition.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
for Fall semester admition.

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
for Fall semester admition.
Data końcowa