Read the Official Description

Bachelor of Science w dziedzinie chemii

Wydział chemii znajduje się na najwyższym piętrze budynku Science na górnej kampusu. kierunków Chemia zdobyć tytuł BS, który pozwala im wejść szkół wyższych i szkolenia w celu uzyskania MS lub doktora stopni.


Istnieje ponad 800 tysięcy przeszkolonych chemicy obecnie pracuje w Stanach Zjednoczonych. Przeciętne wynagrodzenie wyjścia dla chemików BS wynosi około 40000 $ rocznie. Dla Ph.D. chemicy, wynagrodzenia, począwszy od średnio ponad 75.000 $. Oprócz pracy w przemyśle i badawczych, wielu chemików karierę w nauczaniu ..


Kariera w chemii może nie tylko zapewnić dobre życie, ale pozwalają studentowi pracować na ciekawych problemów w dziedzinie medycyny, ochrony środowiska i wielu innych zagadnień krytycznych, przed którymi stoi świat.

Opis programu:


BS w chemii to program czterech lat, jak to opisano w paradygmacie. Dział jest renowacji laboratoria i dokonuje zakupu $ 750000 nowego sprzętu analitycznego. Naszym celem jest stać się program certyfikowany ACS 2010 r.


Oprócz pracy oczywiście, możliwości badawcze uczeń latem i szkolnym roku obfitują. Obecnie nauczyciele pracują nad składem chemicznym lokalnych roślin i raf koralowych o możliwych zastosowaniach medycznych; zanieczyszczenie środowiska raf i cysterny wody; zaawansowane ligandy do sprzątania odpadów jądrowych; Innowacyjny sprzęt analityczny do wykrywania materiałów wybuchowych i toksyn środowiskowych; oraz zaawansowane powłoki przeciwporostowe statku.

Program taught in:
Język angielski

See 14 more programs offered by University of the Virgin Islands »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline