Bachelor of Science w dziedzinie informatyki i inżynierii oprogramowania

University Of Washington Bothell

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w dziedzinie informatyki i inżynierii oprogramowania

University Of Washington Bothell

Bachelor of Science w dziedzinie Informatyki i Inżynierii Oprogramowania

Bachelor of Science w Informatyki i Inżynierii Oprogramowania (BSCSSE) program nauczania podkreśla, programowanie komputerów, a ludzie na środku procesów rozwoju oprogramowania. Studia BSCSSE oferuje multidyscyplinarne podejście, które pozwoli uczniom rozwijać szeroki zakres kompetencji potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie dynamicznej i różnorodnej z aplikacji. Należą do analizy i rozwiązywania problemów techniki; umiejętności komunikacji i zarządzania przedsiębiorstwem; dogłębne zrozumienie procesu projektowania oprogramowania i rozwoju; i solidne podstawy techniczne, aby studenci mogli kontynuować naukę nowych i skomplikowanych technik. Studenci zdobywają podstawową wiedzę z programowania obiektowego, struktur danych, analizy algorytmów, inżynierii oprogramowania, zasady zarządzania, architekturę sprzętu i systemów operacyjnych.

Program studiów jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli konkretnych zajęć wstępnych. Kursy CSS oferuje szeroki zakres zagadnień z teorii informatyki aplikacji zarówno krawędzi natarcia i zaawansowanych technologii. Dla tych, którzy już pracują w aplikacjach Program oferuje wzmocnienie i udoskonalenie programów technicznej, komunikacji ustnej i pisemnej, zarządzanie projektami i umiejętności w zakresie projektowania oprogramowania. Dla tych, którzy rozważają zawodach w programowaniu, CSS oferuje solidne podstawy i praktyczne doświadczenie dla kariery związanych z Internet i Intranet aplikacji projektowania i rozwoju, analizy systemów, programowania obiektowego, multimediów, marketingu oprogramowania, testowania oprogramowania i zapewniania jakości, zarządzania projektami lub projekt bazy danych i administracji.

Informacje o kursie

Opierając się na podstawowych dziedzinach informatyki i inżynierii oprogramowania, w Computing & Software Systems Programu curriculum uwzględnieniem procesów związanych z projektowaniem, rozwojem i wdrażaniem oprogramowania. Nasze innowacyjne kursy są zaprojektowane przez wykładowców i zadań sił, które zwracają się bezpośrednio po wejściu w branży.

W menu po lewej stronie znajdują się linki do kiedy oferowane są nasze kursy, opisy każdego kursu, oraz informacje na temat, jak kursy wpisują się w siebie i dopasować do naszych stopni.

Nasz doradca CSS jest gotowa pomóc w planowaniu programu lub zajęć dla bieżącej Bachelor of Science w CSS lub do Bachelor of Arts in Applied Computing. Uczniowie są zachęcani do sprawdzenia się z ich doradcy raz na kwartał, by sprawdzić swoje postępy i planowania kursu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Bothell, Washington
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Bothell, Washington
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą